• Informacje na temat:

  miłość po francusku

Artykuły na temat: miłość po francusku
 • Pierwsza miłość

  Melka z Hubertem odwiedzają Michała. Obnażają słabe punkty jego planu, wpisania się w środowisko kibiców. Michał otrzymuje gryps z aresztu. Musi jak najszybciej...

 • Złota Palma dla francuskiego filmu "Dheepan"

  Złotą Palmę festiwalu w Cannes otrzymał w niedzielę film "Dheepan" francuskiego reżysera Jacques'a Audiarda. Jest to historia uchodźców ze Sri Lanki, którzy uciekają przed wojną domową, ale muszą zmierzyć się z brutalną rzeczywistością paryskiego przedmieścia.

 • "M jak miłość": Wojtek pobłogosławi związek mamy z Leszkiem!

  W 1467. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 4 listopada o godzinie 20.55 w TVP2) Wojtuś zauważy, że Asia w ogóle go nie słucha i ciągle gdzieś błądzi myślami. Chłopak domyśli się, że jego mama nie może się po prostu doczekać powrotu Leszka z Paryża. - Jak Leszek wyjeżdża, jesteś jakaś odjechana - wytknie jej. - No kompletnie nie do życia - doda. Kiedy Krajewski wreszcie wróci do...

 • David Guetta ma nową miłość

  Francuski DJ David Guetta spotyka się z 22-letnią modelką Jessicą Ledon.

 • "M jak miłość": Witaj w domu, Madziu!

  W 1442. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 6 maja o godzinie 20.55) Andrzej odbierze Magdę ze szpitala i zawiezie ją do domu, gdzie czekać będą na nią jej ulubione kwiaty i... naleśniki. - Twoje ulubione. Jak widzisz, pamiętałem - uśmiechnie się Budzyński, wskazując na bukiecik margerytek stojących w wazonie na stole w salonie. - A co tak ładnie pachnie? - zapyta Madzia, gdy...

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • "M jak miłość": Justyna zostanie?

  Przed wakacjami Górska (Olga Kalicka) pożegnała się z Frankiem (Piotr Nerlewski), zapowiadając, że wyjeżdża do stolicy, bo wygrała konkurs na stanowisko nauczycielki w Szkole Europejskiej w Warszawie.

 • "Seks, miłość i terapia": Sophie Marceau nimfomanką

  Sophie Marceau powraca i uwodzi seksapilem w wielkim przeboju francuskich kin - komedii "Seks, miłość i terapia". Najnowszy film Tonie Marshall, zdobywczyni Cezara za "Salon piękności Venus", trafi na polskie ekrany w 2015 roku, ale dystrybutor już teraz zaprezentował pełny humoru i pikantnie śmiesznych scen zwiastun obrazu.

 • "M jak miłość": Pojednanie w łóżku

  Gruszyńska zakończy romans z Francuzem, a Werner zerwie z Teresą… Była para znów będzie mogła być razem!

 • "Miłość od pierwszego ugryzienia" : Miłość na polu walki

  Pełnometrażowy debiut Thomasa Cailley'a to całkiem udana gra z konwencjami, barwna para na pierwszym planie i garść zabawnych scen. W sumie przyjemna historia miłosna, w której "odwieczna walka płci" potraktowana jest dość dosłownie.

Zdjęcia na temat: miłość po francusku
Dyskusje na temat: miłość po francusku