• Informacje na temat:

  miłość polsat

Artykuły na temat: miłość polsat
 • Wiosna 2019 w Polsacie

  Włączcie telewizory, bo tej wiosny czekają nas niesamowite emocje w Telewizji Polsat! Znowu zawirujemy na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", zaśpiewamy razem z setką jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together Now", będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich...

 • Co nowego w Polsacie?

  Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu odbyła się we wtorek, wieczorem, w Warszawie. Stacja przygotowała sporo nowości. Czego widzowie mogą się spodziewać? Jakie niespodzianki przygotował Polsat dla(...) dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu "Better Late Than Never", czyli...

 • Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: Kto pojawi się na scenie?

  Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej edycji Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Zenek Martyniuk świętuje

  Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie (25 maja) zakończył specjalnym występem Zenek Martyniuk, lider discopolowej grupy Akcent.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: Kogo zobaczymy na scenie?

  Sylwester z Polsatem 2019/2020 kolejny raz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy podali już pierwsze szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów.

 • Disco pod Gwiazdami: Polsat zaprasza do Białegostoku

  Już 3 i 4 sierpnia Województwo Podlaskie i Telewizja Polsat zapraszają na szóstą edycję koncertu Disco pod Gwiazdami. Tym razem impreza odbędzie się w samym sercu Podlasia – na terenie Politechniki Białostockiej.

 • Skrzynecka w Polsacie!

  Katarzyna Skrzynecka, która była gospodynią "Tańca z gwiazdami" w TVN, od jesieni poprowadzi własny program na antenie kanału Polsat Cafe.

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Wiosna z Polsatem

  W jednym z warszawskim klubów telewizja Polsat zdradziła tajemnice swojej wiosennej ramówki. Na hucznej imprezie, która odbyła się w czwartkowy wieczór, 21 lutego, pojawiło się mnóstwo znanych twarzy - gwiazd seriali, programów telewizyjnych, sportowych czy informacyjnych.

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Sławomir zaśpiewa... na trzeźwo!

  W rozmowie z Interią Sławomir zdradził, że podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie szykuje kilka niespodzianek.

Zdjęcia na temat: miłość polsat
Wideo na temat: miłość polsat
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3011

  W hotelu Kingi i Janka wybucha pożar. Groźne wydarzenie jest szeroko relacjonowane w mediach. Artur dowiadując się o tym, postanawia pojechać po żonę. Czy nakryje żonę na zdradzie? Antek rozpacza, że Kulas nie chce się zgodzić na jego wyjazd na rozgrywki w Polsat Games. Błaga Bartka o pomoc. Lekarz widząc, że chłopak może stracić życiową szansę, decyduje się na trudną rozmowę z Kulasem. Aneta

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3041.

  się z dobrej strony, teraz chcą zrobić lepsze wrażenie. Nieoczekiwanie ich plany psuje Marlenka. Z powodu pandemii koronawirusa, premierowe odcinki "Pierwszej miłości" Polsat planuje emitować tylko

 • "Pierwsza miłość": "Tęskniłaś?"

  Zuzia próbuje pocałować Michała (Wojciech Błach). Jak zareaguje mężczyzna? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: miłość polsat