• Informacje na temat:

  mina dziewczynki

Artykuły na temat: mina dziewczynki
 • "Korona królów": 11-letnia dziewczynka królową Polski

  Trwają zdjęcia do serialu "Korona Królów". Na potrzeby produkcji w halach Telewizji Polskiej pieczołowicie zrekonstruowano m.in. salę tronową na Wawelu.

 • Christina Hendricks: Niegrzeczna dziewczynka

  Jest niesamowicie piękna, wyrafinowana i czarująca, a jednocześnie w jej oczach tli się figlarna iskierka - tak producenci wyobrazili sobie Diane, kobietę, która skutecznie rozproszy uwagę Willie'ego Soke'a (Billy Bob Thornton) w "Złym Mikołaju 2". W tej roli idealnie odnalazła się Christina Hendricks.

 • Radek Liszewski z Weekend w ogniu krytyki. Co zaśpiewał dziewczynce?

  Lider zespołu Weekend, Radek Liszewski, został skrytykowany za swój występ na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Wszystko przez to, jakie słowa piosenki zaadresował do jednej z będących na publiczności dziewczynek.

 • Dziewczynka z pozytywką

  W piątek (25 kwietnia) do sklepów trafiła płyta "Te 30-te urodziny". Wydawnictwo promuje największy przebój Jakubowicz - "W domach z betonu" w wykonaniu zespołu Goya.

 • Niegrzeczna dziewczynka Rihanna

  ...20-letnia wokalistka, jak sama przyznaje, próbuje zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i stara się ostatnio pokazywać tę bardziej zbuntowaną część swojej osobowości. Takie wrażenie ma właśnie sprawiać trzecia płyta w jej dorobku o wymownym tytule "Good Girl Gone Bad". Przemiana Rihanny ma być widoczna również na scenie. Mamy jednak złą wiadomość dla tych, którzy będą chcieli zatańczyć...

 • "Zgwałcił 13-letnią dziewczynkę"

  Eurodeputowany Zielonych Daniel Cohn-Bendit skrytykował we wtorek rząd Francji za to, że udzielił wsparcia Romanowi Polańskiemu po sobotnim aresztowaniu reżysera na lotnisku w Zurychu.

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  O. Russellowi, którym nie jest obcy styl pracy tego wybitnego reżysera i scenarzysty. Udział jego filmach przyniósł im wszystkim Oscarowe nominacje - Lawrence i Cooperowi za "Poradnik pozytywnego myślenia", Adams i Bale'owi za "Fightera" - przy czym w przypadku Bale'a i Lawrence na nominacjach się nie skończyło... Pocałunek z Jennifer Lawrence W "American Hustle" Amy Adams wciela się w drobną...

 • Chłopczyk czy dziewczynka ?

  O tym, że związek amerykańsko-francuskiej pary aktorów, Vanessy Paradis i Johnnego Deppa, przeżywał wzloty i upadki, wiedzieli wszyscy. Gdy urodziła się im córka, prasa pisała, że to wydarzenie scementowało burzliwy związek gwiazd. Ostatni numer magazynu "Poeple" donosi, że rodzice niespełna rocznej Lily-Rose-Melody, będą mieli wkrótce drugie dziecko.

 • Adele zaskoczona na koncercie. Spotkała znajomą dziewczynkę

  Gwiazda na trasie promującej płytę zaplanowała aż 4 koncerty w stolicy Holandii. Pierwszy z nich odbył się w Dzień Dziecka, 1 czerwca. W trakcie występu Adele zaprosiła na scenę dwie dziewczynki. Podczas rozmowy Brytyjka zorientowała się, że jedną z nich zna. "O mój Boże, poznałam cię, kiedy byłaś dzieckiem!" - krzyknęła Adele, która przez chwilę nie mogła uwierzyć w zbieg okoliczności...

 • Ed Sheeran nie pocałował 9-letniej dziewczynki

  Sława bywa uciążliwa. Dobrze o tym wie m.in. Ed Sheeran, który opowiedział w wywiadzie dla "Entertainment Weekly" o najdziwniejszych spotkaniach z fanami.

Zdjęcia na temat: mina dziewczynki
Wideo na temat: mina dziewczynki
 • Wiktor Zborowski: Nie rozumiem dzisiejszego świata

  Wiktor Zborowski twierdzi, że 4-letnia wnuczka zadaje mu pytania, na jakie nie musiał odpowiadać od wielu lat. Stara się jednak objaśniać dziewczynce świat, choć sam go często nie rozumie. Z mieszkającą w Brazylii wnuczką kontaktuje się m.in. poprzez popularne aplikacje internetowe. – To, co się dzieje na świecie jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Muszę opisywać ten świat tak jakbym chciał, żeby on wyglądał i odpowiadać na pytania, których od kilkudziesięciu lat mi nikt nie zadał – mówi...

 • 2-letnia North West konturuje sobie twarz! To już przesada!

  Nosi drogie futra, diamentowe kolie i… konturuje sobie twarz. 2-letnia córka Kim Kardashian od najmłodszych lat naśladuje swoją mamę. Mała North już nazywana jest przez krytyków mody najlepiej ubranym dzieckiem show-biznesu. Dziewczynka nosi ubrania od najsłynniejszych projektantów. Do tej pory można ją było zobaczyć m.in. w stylizacjach od Aleksandra Wanga, Stelli McCartney, czy Balmain. Dziecko w swojej kolekcji ma także wysadzaną brylantami biżuterię wartą kilkaset tysięcy dolarów. To...

 • 13-letnia Marysia Sadowska

  Maria Sadowska, piosenkarka i jurorka "The Voice of Poland", karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka w programie Tęczowy Music Box. W 1995 roku wydała swoją pierwszą płytę „Jutro”, a dwa lata później tylko w Japonii opublikowała dwa krążki – „Lucky Star” oraz „Crazy”. Jako 13-latka koncertowała m.in. w Tokio.