• Informacje na temat:

  mini dody

Artykuły na temat: mini dody
 • Monika Olejnik jak Doda. Tak kusej mini jeszcze nie miała

  Monika Olejnik (62 l.) to nie tylko świetna i wpływowa dziennikarka, ale i ikona stylu. Lubi bawić się modą, przez co jej stylizacje często wywołują falę komentarzy i skrajne emocje. Ostatnio paparazzi sfotografowali ją, jak wysiadała z samochodu przy jednej z warszawskich ulic. W ekologicznym futerku, koronkowych rajstopach i ciężkich lakierkach wyglądała zjawiskowo! Przyznacie: łatwo pomylić ją z Dodą!

 • Doda zniknie w Opolu

  Znamy już pierwsze szczegóły występu Dody podczas festiwalu Opole 2010.

 • Skąpe mini, wysokie szpile, pełniejsze usta, solarium - metamorfoza Małgorzaty Rozenek (36 l.) trwa! Jak celebrytka reaguje na porównania z byłą żoną Radka Majdana?

 • Doda nagra dla gwiazdy rapu?

  Jak ujawniła menedżer Dody, Maja Sablewska, występ piosenkarki w Nowym Jorku obserwowali wysłannicy wytwórni należącej do Diddy'ego.

 • Doda rozżalona. W hotelach biorą ją za ekskluzywną panią do towarzystwa

  Celebrytka lubi odważne stroje podkreślające jej kobiecość. Kusa mini, wysokie kozaki i bluzki eksponujące biust - tak prezentuje się na co dzień. Niestety, wielu odbiera ją jako kobietę lekkich obyczajów, o czym gwiazda przekonuje się najczęściej w hotelach, gdzie nie brakuje obcokrajowców. W ostatnim wywiadzie piosenkarka mówi wprost, że często jej wygląd onieśmiela gości. "Już abstrahując...

 • "Big Doder", czyli Doda i Nergal od kulis

  Mini serial "Big Doder, czyli Złopolscy" to kolejny zwariowany pomysł Szymona Majewskiego. Jak wygląda od kulis?

 • Doda oskarża TVN i jedzie po Szulim!

  We wczorajszym programie Agnieszki Szulim wyemitowano materiał, w którym w dość specyficzny sposób skomentowano niedawny wypadek piosenkarki. Ekipa "Na językach" w mini-reportażu wybrała się w Polskę, aby nauczyć ludzi odpowiedniego łapania spadającej Dody. W napotkanych przechodniów rzucano tekturową podobizną Dody. Ich zadaniem było ją oczywiście w porę chwycić. Materiał oburzył fanów Dody...

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • Konserwator zabytków nie chciał koncertu Dody

  .... Nie ma to jednak wpływu na koncert, gdyż organizatorzy uzyskali wszystkie pozwolenia służb miejskich i porządkowych. Trasa koncertowa promuje drugą solową płytę Dody "The Seven Temptations", która(...) zostanie także mini kolekcja biżuterii kryształków Swarovskiego, sprowadzona z jednej z niemieckich pracowni jubilerskich. Takie kryształki zdobią też Dodę.

 • Doda dwa razy w Sopocie

  W sierpniu Doda dwukrotnie wystąpi na festiwalach organizowanych w Sopocie.