• Informacje na temat:

  minie gwiazdy

Artykuły na temat: minie gwiazdy
 • Wyciekły prywatne dane gwiazd. Wśród poszkodowanych m.in. Lady Gaga

  O całej sprawie poinformował serwis Variety. Dziennikarze otrzymali potwierdzenie ataków od kancelarii prawnej reprezentującej gwiazdy Grubman Shire Meiselas & Sacks. Do ataku hakerskiego doszło 11 maja. Wśród poszkodowanych są się m.in.: Lady Gaga , Nicki Minaj , Madonna , Bruce Springsteen , Christina Aguilera , Mariah Carey oraz John Oliver . Do sieci mogły trafić wrażliwe...

 • Gwiazdy kultowego filmu "Goonies" spotkają się po latach na Youtube

  W poniedziałek, 27 kwietnia, o godz. 18 na youtubowym kanale Josha Gada rozpocznie się transmisja na żywo ze spotkania po latach, w którym udział wezmą gwiazdy przygodowego filmu Richarda Donnera „Goonies”. W czerwcu minie 35 lat od jego premiery.

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony. Michalina Sosna komentuje

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Sytuację skomentowała prowadząca show Michalina Sosna.

 • Awkwafina: Wschodząca gwiazda

  Rewelacyjna Awkwafina, gwiazda filmu "Kłamstewko" w reżyserii Lulu Wang, otrzymała Złotego Globa dla najlepszej aktorki w komedii lub musicalu! W wyścigu po statuetkę pokonała m.in. Cate Blanchett oraz Emmę Thompson. Jest także jedną z największych faworytek do nominacji oscarowych oraz pierwszą amerykańsko-azjatycką aktorką z szansą na tę nagrodę.

 • Koronawirus: Elton John organizuje koncert z domu. Wśród gwiazd m.in. Mariah Carey, Alicia Keys i Billie Eilish

  ...salonów połączą się z fanami dzięki internetowej transmisji. Gwiazdy będą zachęcać widzów, by przekazywali datki na rzecz takich organizacji, jak m.in. Feeding America i First Responders Children's...

 • Gwiazdy dla Skolimowa i "Jest taki dom": W teledysku m.in. Paweł Królikowski, Daniel Olbrychski i Małgorzata Kożuchowska

  "Jest taki dom" to piosenka charytatywna, która powstała specjalnie z myślą o Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie i jego mieszkańcach. Do sieci trafił właśnie teledysk do tego nagrania.

 • Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

  Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Miał 58 lat. Wiadomość o jego śmierci ze smutkiem przyjęły polskie gwiazdy, które w wzruszających wpisach w mediach społecznościowych wspominają zmarłego aktora i składają wyrazy współczucia jego rodzinie.

 • Hollywoodzkie gwiazdy hodują... kury

  Wybuch pandemii koronawirusa sprawił, że w Wielkiej Brytanii i USA ludzie masowo zaczęli kupować żywe kury. Robili to, bo bali się, że w sklepach zabraknie jajek i chcieli mieć własne. Nowicjusze w tej dziedzinie mogą czerpać wiedzę od hollywoodzkich sław, bo wiele z nich hodowlą drobiu zajmuje się od dawna. Gdakających pupili mają m.in. Tori Spelling i Chris Hemsworth.

 • Tomasz Bagiński odsłonił swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd

  ...gwiazdy by zabrakło. W ten symboliczny sposób możemy uhonorować pana działania na rzecz nowoczesnej kultury - powiedziała prezydent. Dyrektor Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi Rafał Syska(...) był także Bagiński. Łódzka Aleja Gwiazd wzorowana jest na hollywoodzkiej Walk of Fame. Inicjatorem jej powstania w 1996 r. był Jan Machulski, a projektantem gwiazdy Andrzej Pągowski. Pierwsza...

 • Gwiazdy na kozetce

  ...chorobą. Nie minie sama - podkreśla Jolanta Fraszyńska . - To może być kwestia życia i śmierci. Bliscy chorego nie powinni mówić: "weź się w garść", "nie przesadzaj", "przestań się nad sobą użalać...

Zdjęcia na temat: minie gwiazdy
Wideo na temat: minie gwiazdy
 • "Chyłka - Zaginięcie": Gwiazdy na premierze

  Na premierze serialu "Chyłka - Zaginięcie" pojawili się m.in. Magdalena Cielecka, Jacek Koman, Mirosław Baka, Filip Pławiak, Olga Bołądź. Michał Żurawski, Mirosław Haniszewski.

 • Ewa Wachowicz wszechstronna gwiazda

  Poza byciem jurorką w programie "TOP CHEF" Ewa Wachowicz jest także producentką telewizyjną m.in. programu "EWA Gotuje" oraz autorką poradników kulinarnych. Od kilku miesięcy, Wachowicz prowadzi w centrum Krakowa, również własną restaurację "Zalipianki".

 • Gwiazdy bronią Lecha Wałęsy

  Jarosław Kaczyński okrzyknięty został ostatnio "człowiekiem wolności", Lech Wałęsa z kolei "współpracownikiem SB". Zdaniem m.in. Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy przywódcy Solidarności z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność, a Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

Dyskusje na temat: minie gwiazdy
 • Re: Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  Ciekawe czym zaimponuja te pseudo gwiazdy jesli minie moda na obnazanie sie i gotowanie? Czy wykreuja nowe normy intelektualne?

 • Re: Gwiazdy i ich fobie

  Mamo! A kotlet minie przezywa!

 • Re: Te gwiazdy nie poznały smaku macierzyństwa...

  No coś trzeba powiedzieć jak masz niby wszystko? Kariera super! Potem........ rodzina dzieci. A POTEM człowiek SAM. Ja ich rozumiem, ale te wszystkie blichtry bez wnuków dla minie nie świecą.

 • Re: Gwiazdy walczą z hejtem w sieci

  Szanowni aktorzy, piosenkarze i ogólnie celebryci. Nie przejmujcie się wrednymi hejtami, róbcie swoje. Nasz naród jest zawistny, nienawidzi innych za to, że im się udało, ponieważ do niczego w życiu nie doszli, są nikim, więc swoje frustracje wylewają w internecie. Życzę Wam dużo cierpliwości, może to kiedyś minie. Teraz naród jest tak podzielony, że przeraża, nie dajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  jak nie macie o czym pisać pismaki to dajcie sobie na wstrzymanie przecież ta kobieta ma swoje lata a jak na ten wiek wygląda ok.Ja też jeszcze 10 lat temu bym Pudziana załatwił a dziś nie mając jeszcze 50 jestem wrakiem człowieka bo minie choroba dopadła............................................

 • Re: Te gwiazdy nie poznały smaku macierzyństwa...

  Nie trzeba pytać, bo widać po nich po ich minie, wyglądzie, samopoczuciu itd. Poza tym pracowałam w takim miejscu jak Dom spokojnej starości - a tam cała plejada oddanych mam, które urodziły powyżej dwójki dzieci. Były też osoby samotne z różnych powodów - ale jest ich znacznie mniej niż tych co mieli kiedyś te rodziny, te dzieci.

 • Re: Te gwiazdy nie poznały smaku macierzyństwa...

  Przecież nie neguję posiadanie synów, chodziło mi o to, że są w trudnym wieku i ciężko jest czasami. Kocham moich chłopców nade wszystko, ale co tu kolorować i udawać, że jest różowo . Kiedyś to minie. Gdy dzieci uczą się chodzić to uważamy, aby sobie guza nie nabiły, potem szkoła i walka o lepsze oceny, przychodzi nastoletni wiek i burza hormonów. Życie rodziców jest przepełnione troskami

 • Re: Gwiazdy po latach: "Żar tropików"

  ja też siadałem na pozłacanej minie na 15 minut przed każdym kolejnym odcinkiem (na widok tego od Magnum szedł posrebrzany świecznik!) ach cóż to było za napięcie :*

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Rosjanki są prześliczne ! I wyjątkowo opiekuńcze względem faceta. Kiedyś miałem do czynienia z jedną Ingą z ówczesnego Leningradu (dla gimbazy - dzisiejszy Petersburg). Chciałbym jeszcze ją zobaczyć i powspominać te piękne czasy. Szukałem w Internecie, ale pewnie zmieniła nazwisko jak wyszła za mąż. Jak ta epidemia minie, to wybieram się do Petersburga co i tak miałem w planie w tym roku. Miasto

 • Re: Najbardziej kapryśne gwiazdy. Nikt nie chce z nimi pracować?

  napisał ten co będzie wiecznie miał 18 lat. Minie dzieciak ci kolejne 20 lat (jeżeli Góra planuje ci takie dłuższe życie) i zaczniesz dostrzegać także te "babcie" 40 letnie.