• Informacje na temat:

  minnie driver zdjęcia

Artykuły na temat: minnie driver zdjęcia
 • Minnie Driver i Bestia

  Brytyjska aktorka Minnie Driver najprawdopodobniej zagra w najnowszej wersji baśni "Piękna i Bestia". Reżyserem filmu ma zostać jeden z najsłynniejszych twórców kina niezależnego Hal Hartley, znany dzięki takim tytułom jak: "Ludzie jak my", "Amator" czy "Zaufanie".

 • Minnie Driver zaśpiewa w operze

  Minnie Driver ( "Buntownik z wyboru" , "Wróć do mnie" , "Owning Mahowny" ) dołączyła do obsady wielkiego widowiska "Upiór w operze". Angielska aktorka wcieli się w postać operowej divy Carlotty, której karierze zagraża talent młodszej rywalki. Zdjęcia do adaptacji musicalu Andrew Lloyd Webbera rozpoczną się we wrześniu.

 • Minnie Driver w czarnej komedii

  Brytyjska aktorka Minnie Driver i Philip Seymour Hoffman wystąpią w filmie opowiadającym o mężczyźnie, który ma poważny problem z hazardem. Historia będzie oparta na faktach i ukaże perypetie Briana Malony, uzależnionego od hazardu, pozornie spokojnego szefa kanadyjskiego banku.

 • Minnie Driver nową dziewczyną Bonda?

  Producenci kolejnego filmu o przygodach superagenta Jamesa Bonda już myślą o obsadzie, choć zdjęcia nie rozpoczną się wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Nową dziewczyną 007 ma podobno zostać angielska aktorka Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Uśpieni"). Wielbiciele przygód superagenta nie chcą jej jednak widzieć w tej roli.

 • Minnie Driver zamiast Bonham Carter

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad romantyczną komedią zatytułowaną "New Cardiff", nad którą pracuje Mark Herman, twórca obrazów "Orkiestra" i "O mały głos" . W filmie w rolach głównych wystąpią Heather Graham i Colin Firth. Obok nich miała pojawić się Helena Bonham Carter, jednak ostatnio producenci poinformowali, iż na planie zastąpi ją Minnie Driver.

 • John Cusack i Minnie Driver w remake'u "Fever Pitch"

  John Cusack ( "Przeboje i podboje" , "Ulubieńcy Ameryki" ) i Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie" ) zagrają w amerykańskiej wersji komedii "Fever Pitch". Pierwsza adaptacja powieści Nicka Hornby'ego ( "Przeboje i podboje" ) powstała w 1997 roku w Wielkiej Brytanii - zrealizował ją David Evans, a w rolach głównych wystąpili Ruth Gemmell i Colin Firth.

 • Kelly Brook u boku Bonda?

  W sieci pojawiły się ostatnio pogłoski na temat kolejnej kandydatki do roli dziewczyny Bonda w obrazie "Bond 20". Po brytyjskiej aktorce Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie" ) i Daisy Lang, mistrzyni świata w boksie, szansę na występ u boku Pierce'a Brosnana ma Kelly Brook. 22- letnia Brytyjka jest modelką i aktorką.

 • "Sposobem Obamy"

  Eddie Izzard i Minnie Driver mogą już wkrótce pojawić się na planie filmu, który będzie kinową wersją serial u "The Riches". Pieniądze na projekt mają zostać zebrane "sposobem Obamy".

 • Upiorna obsada w komplecie

  Ujawniono nazwiska wszystkich aktorów, którzy zagrają w adaptacji musicalu "Upiór w operze". Opowieść o potworze zakochującym się w młodziutkiej śpiewaczce zrealizuje wkrótce Joel Schumacher ( "Bad Company" , "Telefon" ). Zdjęcia do projektu ruszają już 15 września.

 • Andrzej Chyra zagra u Greenaway'a

  ...stanie się aktem oskarżenia... Zdjęcia w Polsce rozpoczną się 4 września we Wrocławiu, gdzie ekipa pozostanie 30 dni. Jak podała "Rzeczpospolita", w filmie Brytyjczyka wystąpią m.in. Andrzej Chyra(...) Anglik Martin Freeman, znany m.in. z serial u "Biuro" oraz z komedii "To właśnie miłość" i "Autostopem przez galaktykę" . W głównych rolach kobiecych wystąpią Sarah Polley (żona Saskia) oraz Minnie...