• Informacje na temat:

  minutą ciszy

Artykuły na temat: minutą ciszy
 • Jacek Kurski na ramówce TVP: Poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii minutą ciszy

  ...ciszy uczcić pamięć zarówno Piotra, jak i osób, które zginęły w wyniku czwartkowej burzy w Tatrach. "Pięć ofiar w Tatrach, cztery po stronie polskiej, jedna po stronie słowackiej, kilkadziesiąć osób(...) w Telewizji Polskiej, myślę, że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii chwilą ciszy" - powiedział podczas swojego wystąpienia.

 • W Jerozolimie pokazano film o Janie Karskim

  Film dokumentalny "Karski i władcy ludzkości" Sławomira Gruenberga, opowiadający o emisariuszu polskiego podziemia, który poinformował świat o Holokauście, został wyświetlony w niedzielę, 14 czerwca, w Jerozolimie. W pierwszym zagranicznym pokazie obrazu uczestniczył szef MSZ Grzegorz Schetyna.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik czerpie z życia garściami!

  Aktorka Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", jest zapracowaną mamą. Gwiazda ma jednak sprawdzone sposoby na to, by wykraść kilka chwil tylko dla siebie.

 • "70 sekund ciszy" w TVP? PZU kupiło czas antenowy

  PZU wykupiło 70 sekund w bloku reklamowym przed "Teleexpressem" w dniu 1 sierpnia. To reakcja na fakt, że Telewizja Publiczna nie przyłączyła się do akcji "70 sekund ciszy" mającej na celu upamiętnienie 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • Aktorzy chwycili za wędki!

  ..."Ranczo pod Bocianem" było gospodarzem XVI Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza. Łowisko w podwarszawskich Przypkach z otwartymi ramionami przywitało wszystkich tych, którzy chcieli odpocząć od wielkomiejskiego chaosu i w ciszy kontemplować uroki przyrody.

 • Beatallica z minutą ciszy

  W związku z brakiem możliwości przesunięcia trasy grupy Beatallica w naszym kraju, wynikającym z braku wolnych innych terminów zespołu, wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

 • Paweł Królikowski: Tak Jacek Kurski pożegnał aktora

  ..., byśmy tych trzech wielkich i wybitnych przyjaciół Telewizji Polskiej i polskiej kultury uczcili minutą ciszy" - powiedział na ramówce Kurski.  Minutą ciszy pamięć o zmarłym aktorze uczciło ponad...

 • Minuta ciszy przed rozpoczęciem festiwalu

  4. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej rozpocznie się w piątek (24 listopada) minutą ciszy, w związku z żałobą narodową po tragedii w kopalni "Halemba" - poinformował w czwartek, 23 listopada, dyrektor festiwalu, Daniel Strehlau. Impreza, podczas której pokazanych zostanie ponad 70 filmów z kilkunastu krajów, będzie dedykowana Romanowi Polańskiemu.

 • Anna Mucha skrytykowana przez fanów! Poszło o sposób "uczczenia" śmierci Pyrkosza!

  ...uczcić jego pamięć minutą ciszy! Skąd o tym wiemy? Dzięki Ance, która zamiast stanąć w zadumie, wolała zrobić ludziom zdjęcia i wrzucić je do sieci. Na jej Instagramie pojawiła się bowiem fotografia, na której widać pogrążonej w zadumie ekipy. Całość Mucha opatrzyła oczywiście "stosownymi" hasztagami... "#moment #uchwyconywkadrze #minutaciszy #naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P. Na pierwszym planie rezyser...

 • O godz. 17 na festiwalu zapadła cisza

  Minutą ciszy w godzinie "W", na uroczystej premierze filmu, w gronie rodziny i przyjaciół - m.in. tak rocznicę wybuchu powstania warszawskiego świętowali artyści zaangażowani w realizację filmów o powstaniu warszawskim.

Wideo na temat: minutą ciszy
 • Eleaine Strich zmarła w wieku 89 lat

  upamiętniona minutą ciszy na Broadwayu. Elaine Stritch zmarła w wieku 89 lat w swoim domu, 17 lipca 2014 w Birmingham.

 • Trzy minuty. 21:37

  "Trzy Minuty. 21:37" to opowieść o rzeczach ważnych, ubrana w atrakcyjną dla widza formę - niezwykłej mieszanki dramatu, kina akcji, komedii i filmu o miłości, która niesie ze sobą optymistyczne przesłanie. 9 kwietnia 2005 roku o 21:37 w bezprecedensowym geście jedności miliony Polaków wyłączyły światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale. W tamtym momencie mógł się wydarzyć każdy ziemski cud. Trzy minuty, stanowią punkt zwrotny w życiu...

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

Dyskusje na temat: minutą ciszy