• Informacje na temat:

  mirage

Artykuły na temat: mirage
 • The Killers i "Imploding The Mirage". Kiedy premiera nowej płyty?

  The Killers ogłosili szczegóły wyczekiwanego szóstego albumu "Imploding The Mirage".

 • Ancient: Do studia w listopadzie

  Na listopad norweska grupa Ancient zarezerwowała studia nagraniowe Mirage i Alpha-Omega. Muzycy zarejestrują w nich materiał na następcę albumu "Proxima Centauri", wydanego w 2001 roku.

 • Miramax przygarnia Pollacka i Minghellę

  Reżyser, producent i aktor Sydney Pollack ( "Pożegnanie z Afryką" , "Zagubione serca" ) i jego firma Mirage Enterprises Production Co. zawarli trzyletnią umowę z wytwórnią Miramax. Na mocy porozumienia studio założone przez Boba i Harvey'a Weinsteinów będzie miało pierwszeństwo przejęcia każdego interesującego projektu powstającego w Mirage. Na swoją premierę czeka najnowszy efekt współpracy...

 • Poznań: Armin van Buuren zaprasza fanów

  ...19 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się taneczny show pod nazwą "Armin Only - Mirage". Dzień wcześniej holenderski DJ Armin van Buuren spotka się z fanami w Poznaniu.

 • Zmarł aktor Patrick Macnee

  W wieku 93 lat zmarł w swoim domu w Rancho Mirage, w Kalifornii, aktor Patrick Macnee, który zyskał sławę rolą tajnego agenta Johna Steeda w popularnym szpiegowskim serialu telewizji brytyjskiej z 1961 r. "The Avengers" (polski tytuł: "Rewolwer i melonik").

 • Trzeźwy Billy Joel

  Po miesięcznym pobycie Billy Joel opuścił w sobotę, 10 kwietnia, ośrodek rehabilitacyjny Betty Ford Center w Rancho Mirage w Kalifornii. Amerykański wokalista był tam leczony z uzależnienia od alkoholu.

 • Nicole Kidman: 40 dni bez męża

  Nicole Kidman (39 l., "Inni" ) i jej nowy mąż Keith Urban zostali przyuważeni przez dziennikarzy w centrum leczenia uzależnień Betty Ford w Rancho Mirage w Kalifornii, gdzie Urban przebywa aktualnie na leczeniu.

 • Zmarł Peter Bardens

  We wtorek, 22 stycznia, w Los Angeles zmarł na raka w wieku 56 lat Peter Bardens, brytyjski muzyk, były członek grupy Camel. Swoją karierę rozpoczął w zespole The Blues Messengers wspólnie z Peterem Greenem, a po rozstaniu z Camelem współtworzył formację Mirage i prowadził karierę solową.

 • The Beatles: Szczegóły "Miłości"

  Informowaliśmy już o tym, że w połowie listopada ukaże się nowa płyta legendarnej czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. "Love" zawierać będzie kompozycje wykorzystane w musicalu "Mirage" teatralnej trupy Cirque Du Soleil, wyprodukowane przez sir George'a Martina, nazywanego często "piątym Beatlesem". Projekt ma poparcie dwóch żyjących Beatlesów: Paula McCartney'a i Ringo Starra, a także...

 • "Spodziewaliśmy się bananów"

  ..., Hellacopters) album "Stolen Horse" otrzymał w większości pochlebne recenzje. Teraz grupa przygotowała drugą płytę "Reporting A Mirage", która była między innymi temat rozmowy gitarzystów Olliego Wonga...

Dyskusje na temat: mirage