• Informacje na temat:

  misja afganistan

Artykuły na temat: misja afganistan
 • "Misja Afganistan": Relacje żołnierzy

  ...- Wysłuchałem relacji żołnierzy, od generała do szeregowca. Starałem się wejść w ich skórę, pisząc opowieść o polskim kontyngencie w Afganistanie - powiedział Jan Pawlicki, scenarzysta pierwszego polskiego serialu fabularnego o żołnierzach w Afganistanie.

 • "Misja Afganistan": Wygraj serialowe gadżety!

  ..."Misja Afganistan" to pierwsza polska produkcja fabularna o żołnierzach w Afganistanie. Scenarzystów serialu zainspirowały prawdziwe wydarzenia i historie, które poznali w trakcie licznych rozmów z uczestnikami misji - wojskowymi i cywilami, a także z rodzinami żołnierzy. Dla naszych użytkowników mamy konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne serialowe gadżety.

 • Ruszyły zdjęcia do "Misji: Afganistan"

  ...27 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Misja: Afganistan" w reżyserii Macieja Dejczera. Emisję serialu na antenie CANAL+ zaplanowano na jesień 2012.

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  Po wielu miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do serialu "Misja Afganistan". Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 14 października w Canal +. Główne role zagrali m.in. Paweł Małaszyński i Eryk Lubos.

 • Ruszyły zdjęcia do "Misji: Afganistan"

  ...18 października , zgodnie z planem, rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego odcinka serialu "Misja: Afganistan" realizowanego na zlecenie Canal+ przez Akson Studio. Zdjęcia kręcone będą w Wędrzynie, Powidzu i Warszawie. Zakończą się 26 października.

 • Gwiazdy na premierze "Misji Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska przybyli w poniedziałek, 24 września, na premierę "Misji Afganistan". Ten długo oczekiwany serial będzie można oglądać już w październiku w Canal+.

 • Misja: Nakręcić Afganistan w Polsce

  W Niegowie, na terenie kopali piasku, ekipa serialu "Misja: Afganistan" realizowała sceny, w których żołnierze z plutonu dowodzonego przez porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński) rozdają dary w wiosce afgańskiej, którą na potrzeby serialu stworzył scenograf Grzegorz Piątkowski.

 • Afganistan w Polsce

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Canal+ "Misja: Afganistan". Twórcy serialu nie musieli jednak wybierać się w kosztowną podróż do Azji. Okazało się, że afgańską scenerię równie dobrze można odtworzyć w... Polsce.

 • Małaszyński w Afganistanie!

  W połowie października rozpoczynają się zdjęcia do 13-odcinkowego serialu stacji Canal+ "Misja Afganistan". W głównej roli zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. - Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie wrócimy do domu - powiedział aktor w rozmowie z Interia.tv.

Zdjęcia na temat: misja afganistan
Wideo na temat: misja afganistan
Dyskusje na temat: misja afganistan
 • „Misja Afganistan” ukończona

  Nasi w afganistanie walczący o ojczyznę i wolność. co za porażka. już widzę te tłumy pod kinami

 • Rusza "Misja Afganistan"

  Oczywiście że Eryk Lubos prezentuje się najlepiej. Prawdziwy facet.

 • Serial „Misja: Afganistan” reżyseruje...

  Eh cieniasy przyjedźcie tu naprawdę to wtedy pogadamy.

 • ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Zdążyłem tylko pierwszy odcinek zobaczyć tego serialu, ale wielka mi zachęta, ale zacheta.....

 • Re: „Misja Afganistan” ukończona

  Nasi w afganistanie walczący o ojczyznę i wolność. co za porażka. już widzę te tłumy pod kinami To jest serial, a nie film kinowy. Zolnierz polski walczy o wolnosc wszystkich narodow, ale umiera tylko dla Polski.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele... Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem. Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele... Jakoś trudno mi uwierzyć w rzetelną książkę o tej wojnie napisaną przez Amerykanina.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Jakoś trudno mi uwierzyć w rzetelną książkę o tej wojnie napisaną przez Amerykanina. Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem. Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Witam możne serial nie odzwierciedla to co się dziej naprawdę w Afganistanie ale jako polska produkcja jest naprawdę dobrym filmem ale mam jedno zasadnicze pytanie wie ktoś kiedy będzie 2 sezon serialu dzięki z góry

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  To była po prostu pułapka na widzów, żeby jak obejrzą jeden odcinek, oglądali do końca. ja też w nią wpadłem, ale więcej na serial tvn - owski nie dam się nabrać. Zresztą nie tylko tvn -owski, kicz pod tytułem Misja Afganistan nie lepszy.