• Informacje na temat:

  miss 2007

Artykuły na temat: miss 2007
 • Wybory Miss Świata 2007

  ...1 grudnia o godz. 13.00 Telewizja Polsat transmitować będzie wybory Miss Świata. W tym roku w konkursie na najpiękniejszą, nasz kraj reprezentuje Karolina Zakrzewska, Miss Polski 2007.

 • Finał Miss Polonia 2007

  Koncert finałowy konkursu Miss Polonia 2007, podczas którego 22 uczestniczki zaprezentują się w strojach dżinsowych i kąpielowych oraz w kreacjach wieczorowych i ślubnych - odbędzie się 15 września w stołecznej Sali Kongresowej. Gala będzie transmitowana na żywo TVP2 i w internecie.

 • Miss Polski tuż tuż

  ...21 września w Teatrze Roma odbędzie się finał konkursu Miss Polski 2007. Galę poprowadzą Aneta Kręglicka, pierwsza i jak dotąd jedyna Polka, wybrana Miss Świata 1989 r. podczas konkursu w Hongkongu oraz Krzysztof Ibisz.

 • Vanessa Williams: Miss, wokalistka, aktorka, tancerka i matka

  W lipcu 1984 r. skandal z jej nagimi zdjęciami wstrząsnął Ameryką. Vanessa Williams, pierwsza czarnoskóra Miss America, została zmuszona oddać koronę najpiękniejszej. Przeprosin doczekała się dopiero po ponad 30 latach.

 • Najlepsze filmy 2007 roku

  Rozpoczął się okres podsumowujący najważniejsze wydarzenia filmowe mijającego roku. Polscy krytycy wybrali już najwybitniejszą produkcję AD 2007.

 • Chemia: 8,5 kg mięsa i 7 litrów napojów krzepiących

  Zespół Chemia powstał w 2007 roku w Warszawie, z inicjatywy gitarzystów Wojtka Balczuna i Zbyszka Krebsa (znany z grupy Maryli Rodowicz). Po skompletowaniu składu trzy lata później ukazała się debiutancka płyta "Dobra Chemia" promowana singlami "Mantra" i "Jeden świat". W jednym z utworów gościnnie zaśpiewał Marek Piekarczyk z grupy TSA. 2010 rok przyniósł także występy m.in. na festiwalu Sopot...

 • Wiśnia wybiera najpiękniejszą

  W piątek, 21 września, Michał Wiśniewski jako jeden z jurorów zadecyduje, kto zostanie Miss Polski 2007.

 • Izabella Krzan w "Kole fortuny" w TVP2!

  ...​Już we wrześniu u boku Rafała Brzozowskiego zadebiutuje na antenie Dwójki jako druga prowadząca teleturniej "Koło fortuny" - Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.

 • "Once": Premiera musicalu w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie

  Najnowsza premiera w Teatrze Muzycznym Roma to "Once". Jest to amerykański musical z roku 2011 stworzony na podstawie filmu Johna Carneya z roku 2007 pod tym samym tytułem. Reżyserem polskiej realizacji jest Wojciech Kępczyński. Premiera - 12 maja.

 • Jodie Foster na bezludnej wyspie

  Jodie Foster, dwukrotna laureatka Oscara za role w filmach "Oskarżeni" i "Milczenie owiec" , zagra w produkcji fantasy "Nim's Island". U jej boku wystąpi Abigail Breslin, nominowana w tym roku do nagrody Akademii za kreację w "Małej Miss" .

Zdjęcia na temat: miss 2007