• Informacje na temat:

  miss kongo

Artykuły na temat: miss kongo
 • Jan Komasa o wyborach Miss Polski

  Jan Komasa, autor nagradzanej "Sali samobójców" i wchodzącego 19 września na ekrany kin "Miasta 44", zdradził, jakie są jego kolejne reżyserskie plany. Jak powiedział, przygotowuje się do realizacji filmu fabularnego o wyborach Miss Polski.

 • Herzigova: Od biustonoszy do filmu

  Supermodelka Eva Herzigova wyznała, że chciałaby wyreżyserować film oparty na swoim życiu - informuje w styczniowym numerze magazyn 'Prestige Hong Kong". Czeska modelka zdobyła sławę w 1990 roku, reklamując biustonosze firmy Miss Wonderbra.

 • Filmy w 2005 roku

  ...rodziców" (11 lutego), drugą część komedii "Poznaj mojego tatę" , "Miss Agent 2" (15 kwietnia), kontynuację komedii z udziałem Sandry Bullock oraz "The Ring 2" (22 kwietnia), zrealizowany...

 • Polak napisze muzykę do amerykańskiego filmu

  ...20-letni Polak - Ollivier Mafaya z Warszawy - wygrał ogłoszony przez amerykańskiego reżysera Rainera Cvillinka konkurs na muzykę do filmu "The Final 4". Wcześniej został również triumfatorem innego konkursu, zorganizowanego przez bułgarską wokalistkę Miss Key.

 • Gianluca Vacchi po raz pierwszy w Polsce: Od biznesmena do gwiazdy Instagrama

  ..., opalonym i ozdobionym licznymi tatuażami ciałem pojawiały się kolejne seksowne i dużo młodsze partnerki, jak m.in. włoska modelka Giorgia Gabriele (byli małżeństwem w latach 2014-17), była Miss Kolumbii...

 • "Tarzan": Małpi rozum

  ...i funkcjonowania w prawdziwej dżungli. Odbył podróż do Rwandy, Ugandy oraz Kongo. A aktorzy "wcielający się" w role goryli, musieli przejść czterotygodniowe treningi, aby nauczyć się odpowiednio...

 • "Wilczyca": 35 lat od premiery

  Mimo że reżyser tego filmu, Marek Piestrak, uznawany jest powszechnie za "polskiego Eda Wooda", czyli najgorszego ojczystego reżysera, jego horror "Wilczyca" doceniono jako pionierską próbę wampirycznego horroru na gruncie rodzimej kinematografii. W środę, 11 kwietnia, mija 30 lat od premiery obrazu.

 • "Wilczyca": Wampiryzm i zdrada narodowa

  Mimo że reżyser tego filmu, Marek Piestrak, uznawany jest powszechnie za "polskiego Eda Wooda", czyli najgorszego ojczystego reżysera, jego horror "Wilczyca" doceniono jako pionierską próbę wampirycznego horroru na gruncie rodzimej kinematografii. W czwartek, 11 kwietnia, mija 30 lat od premiery obrazu.

 • Peter Jackson: Kino złego smaku

  Peter Jackson pozostanie zapamiętany w annałach kina jako reżyser trylogii "Władcy Pierścieni", jednak miłośnicy twórczości nowozelandzkiego reżysera o wiele większą estymą darzą jego wczesne, niskobudżetowe filmy, które zyskały sobie status dzieł kultowych. Z okazji przypadającej w poniedziałek, 31 października, 50. rocznicy urodzin Petera Jacksona, przypominamy te oryginalne, lecz nieco zapomniane produkcje.