• Informacje na temat:

  miss niemiec 2011

Artykuły na temat: miss niemiec 2011
 • Marcelina Zawadzka: Zapewniam wszystkie dziewczyny, że konkurs Miss Polonia jest bezpieczny

  ...​Marcelina Zawadzka z czystym sumieniem zachęca wszystkie dziewczyny, które marzą o koronie najpiękniejszej, do udziału w konkursie Miss Polonia. Prezenterka ma jak najlepsze doświadczenia i wspomnienia związane z wyborami. Obowiązki, jakie niesie ze sobą tytuł miss, również dostarczyły jej wiele pozytywnych emocji, wzruszeń i były nie lada przygodą.

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011. "Jestem przerażona, bo statystyki podają, że w 2001 roku 17 tys. psów zostało oddanych do schronisk, a w 2013 ponad 100 tys." - informuje Zawadzka. A co się...

 • "Przygarnij mnie": Marcelina Zawadzka o porzucaniu zwierząt

  ...nadzieję, że dzięki naszemu programowi, w którym przekonujemy do odpowiedzialnej adopcji, takie zachowania będą coraz rzadsze - dodaje Miss Polonia 2011. Jak zdradziła Marcelina Zawadzka tegoroczne...

 • Sekrety urody Marceliny Zawadzkiej

  Marcelina Zawadzka na ekranie zawsze prezentuje się nieskazitelnie. Miss Polonia 2011, obecnie prowadząca "Pytanie na śniadanie", zdradza między innymi, że słowiańską urodę odziedziczyła po tacie.

 • Niemcy? Dziękuję!

  ..."Almanya" , reż. Yasemin Şamdereli, Niemcy 2011, dystrybutor: Spectator, premiera kinowa: 6 stycznia 2012

 • Pewnego razu w przyczepie kempingowej

  ..."Parking królów" , reż. Valdís Óskarsdóttir, Islandia 2010, dystrybutor: Against Gravity, premiera kinowa: 22 lipca 2011

 • Marcelina Zawadzka: Wstydzę się rozebrać

  Marcelina Zawadzka wyklucza na razie rozbieraną sesję zdjęciową. Miss Polonia 2011 wstydzi się swojej nagości, nie chciałaby także potwierdzać stereotypowego myślenia, że ładna blondynka nie ma nic do powiedzenia, a jedyne co potrafi, to pokazać nagie ciało.

 • Marcelina Zawadzka obchodziła urodziny w Hell's Kitchen

  To był przełomowy rok w życiu Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 w bardzo krótkim czasie została gwiazdą telewizji. Urodzinowa kolacja w "Hell's Kitchen" okazała się świetnym sposobem na uczczenie jubileuszu i zwieńczenie nowych sukcesów.

 • Marcelina Zawadzka wraca na wybieg

  Marcelina Zawadzka, niegdyś modelka, obecnie spełnia się jako prezenterka telewizyjna, ale powróci na wybieg podczas Warsaw Fashion. - Etap stresu a propos wyglądu już zamknęłam w swoim życiu - mówi PAP Life była Miss Polonia.

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.