• Informacje na temat:

  miss pamela

Artykuły na temat: miss pamela
 • Pamela Anderson napisała list do Putina! Chce razem z nim ratować walenie!

  Pamela Anderson (48 l.) postanowiła napisać list do Władimira Putina (62 l.), prezydenta Rosji. Próbuje go namówić na to, by przyłączył się do niej i uratował walenie!

 • Naga Pamela Anderson jak w "Psychozie"

  Pamela Anderson odtworzyła słynną scenę pod prysznicem z "Psychozy" Alfreda Hitchcocka na potrzeby nowej kampanii PETA (Ludzie na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).

 • Anderson: "Jessica Simpson to k**wa!"

  Pamela Anderson naubliżała Jessice Simpson, ponieważ dotarła do niej informacja, że Simpson nosiła koszulkę z napisem "prawdziwe kobiety jedzą mięso".

 • Pamela Anderson w obronie fok

  Seksbomba ze "Słonecznego patrolu" apeluje do władz Chin o zaprzestanie importu foczego mięsa z jej rodzinnej Kanady. W tym celu Pamela Anderson wysłała list do chińskiego rządu.

 • Seksbomba broni fok

  Gwiazda "Słonecznego patrolu", Pamela Anderson, apeluje do władz Chin o zaprzestanie importu foczego mięsa z jej rodzinnej Kanady. W tym celu wysłała list do chińskiego rządu.

 • Nazwała ją dziwką? Żartowała...

  Oryginalne poczucie humoru zaprezentowała aktorka Pamela Anderson, mówiąc o wokalistce Jessice Simpson.

 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  ...26 sierpnia 1981 r., kiedy to aktor przegrał walkę z chorobą. Zły stan zdrowia odbił się także na liczbie dni zdjęciowych serialowej żony Jocka, Miss Ellie. W trakcie kręcenia 7. sezonu wcielająca(...) na kolejny sezon nową odtwórczynię roli Miss Ellie. Wybór padł na Donnę Reed. Kiedy z czasem samopoczucie Geddes uległo znacznej poprawie, zaproponowano jej powrót. A to z kolei nie spodobało się...

 • Skrzydełko czy nóżka?

  Pamela Anderson jest znana ze swego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt. Niedawno jeden dziennikarz postanowił aktorkę zaskoczyć, wyjmując ze swoich nogawek od spodni... nóżkę kurczaka.

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  ...(Jill) Miss Universe z 1980 r. jako pierwsza pożegnała się z serialem (już po 19. odcinkach). - Nie chcę, żeby moja praca opierała się na eksponowaniu ciała. Nie podoba mi się także sposób(...) częściej w kontekście prywatnym. A tematów do plotek David lubi dostarczać. 13 stycznia 2006 r. tabloidy podały do wiadomości, że Hasselhoff i jego żona, Pamela Bach, rozwodzą się po 17 latach małżeństwa...

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

Dyskusje na temat: miss pamela
 • Pamela Anderson jako skromna...

  Nie ma żadnego podobieństwa, NŚ to na siłę wpychana nam przed oczy sztuczna blachara, którą już rzygamy, mimo że to trwa dopiero 2 tygodnie. Z tego co się doszukałem, pierwszy zaczął NŚ lansować pismak na onecie , który pisze do jakiegoś magazynu o modzie. Miss Euro ? Może miss orlika w jakimś Pierdziszewie .

 • Re: Pamela Anderson jako skromna...

  Nie ma żadnego podobieństwa, NŚ to na siłę wpychana nam przed oczy sztuczna blachara, którą już rzygamy, mimo że to trwa dopiero 2 tygodnie. Z tego co się doszukałem, pierwszy zaczął NŚ lansować pismak na onecie , który pisze do jakiegoś magazynu o modzie. Miss Euro ? Może miss orlika w jakimś Pierdziszewie . Co Ty bredzisz?

 • Re: Pamela Anderson jako skromna...

  Co Ty bredzisz? Nie ma żadnego podobieństwa, NŚ to na siłę wpychana nam przed oczy sztuczna blachara, którą już rzygamy, mimo że to trwa dopiero 2 tygodnie. Z tego co się doszukałem, pierwszy zaczął NŚ lansować pismak na onecie , który pisze do jakiegoś magazynu o modzie. Miss Euro ? Może miss orlika w jakimś Pierdziszewie . Zgadzam się w 100%.

 • Re: Pamela Anderson jako skromna...

  Nie ma żadnego podobieństwa, NŚ to na siłę wpychana nam przed oczy sztuczna blachara, którą już rzygamy, mimo że to trwa dopiero 2 tygodnie. Z tego co się doszukałem, pierwszy zaczął NŚ lansować pismak na onecie , który pisze do jakiegoś magazynu o modzie. Miss Euro ? Może miss orlika w jakimś Pierdziszewie . Zgadzam się w 100 %. Widać, że dziewczyna pozuje do zdjęć, więc to nie jest przypadek.