• Informacje na temat:

  miss plotka

Artykuły na temat: miss plotka
 • Miss Piggy gospodynią BAFTA

  Pluszowa diwa Miss Piggy, będzie gospodynią czerwonego dywanu podczas tegorocznej ceremonii BAFTA - nagrody wręczanej przez Brytyjską Akademię Sztuki Filmowej i Telewizyjnej.

 • "Rozrzutny" Benjamin Bratt

  Benjamin Bratt, który w mijającym roku wystąpił w kilku znaczących filmach - "Miss Congeniality", "Czerwona Planeta", "Traffic", a także często bywał na okładkach plotka rskich magazynów, głównie z powodu swego związku z Julią Roberts, znany jest z wyjątkowej wstrzemięźliwości podczas kupowania świątecznych prezentów. Na jeden prezent nie przeznacza więcej niż 25 dolarów.

 • Little Richard nie żyje. Autor przeboju "Tutti Frutti" miał 87 lat

  Pionier rock'n'rolla Little Richard, znany m.in. z hitów "Tutti Frutti" i "Good Golly, Miss Molly", zmarł 9 maja w wieku 87 lat.

 • Grzegorz Damięcki: Ten szał jest chwilowy

  Grzegorz Damięcki nie przejmuje się zamieszaniem, jakie wybuchło wokół niego. Nie czyta plotek i robi swoje - gra w teatrze i kręci kolejny serial.

 • Przybylska ma siostrę bliźniaczkę!

  Kto by się spodziewał, że aktorka Anna Przybylska i Miss Polski Telewidzów 2009 - Magdalena Krupa są bliźniaczkami!

 • Tomasz Kot u boku gwiazd Hollywood

  Po międzynarodowym sukcesie "Zimnej wojny" nazwisko Tomasza Kota zaczęło pojawiać się w związku z wieloma wysokobudżetowymi produkcjami. Wedle plotek miał on być przymierzany do roli złoczyńcy w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda. Współpracą z polskim aktorem jest podobno zainteresowana Chloe Zhao, reżyserka "The Eternals", kolejnej superprodukcji Marvela. Tymczasem serwis "Deadline" donosi, że Kot rozpoczął zdjęcia do międzynarodowej produkcji, w której wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd.

 • Moby: Nie wierzcie plotkom!

  ...ostatnich dwóch lat, według plotkarskiej prasy, miałem: zbudować saunę na dachu, brać udział w orgiach, których wszystkich uczestników - łącznie ze mną - aresztowała potem policja" - wymienia Moby. "A także(...) o zarzutach plotkarskich mediów. "Moja jedyna odpowiedź na te plotki, jest taka, że czasami nawet chciałbym, by moje życie było tak interesujące, jak przedstawiają to niektóre media" - twierdzi Moby. Muzyk...

 • Wokalista Scorpions wmieszany w skandal dyplomatyczny

  Pani ambasadorowa jest bardzo piękną kobietą i nietrudno zrozumieć, dlaczego Klaus chciał mieć z nią zdjęcie. Niewinna pozornie fotografia, na której Meine obejmuje żonę dyplomaty, zrodziła jednak plotki, jakoby wokalistę i panią Fielding-Borer łączyło coś więcej. O wyjaśnienie dziennikarze zwrócili się bezpośrednio do ambasadora. Ten zaś, pytany o zachowanie swojej żony, byłej Miss Dallas...

 • Van Morrison pisze autobiografię

  .... Można przypuszczać, że raczej niechętnie Van Morrison będzie wspominał burzliwy związek z Michelle Rocca, byłą Miss Irlandii. Przypomnijmy, że w połowie maja ukazała się nowa płyta rockmana...

 • Paris Hilton pobita przez gwiazdę reality show?

  Według ulubienicy tabloidów Paris Hilton, Shanna Moakler, była miss Stanów Zjednoczonych i gwiazda reality show "Barkerowie", uderzyła spadkobierczynię słynnego rodu hotelarskiego w twarz. Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 października, w godzinach nocnych w hollywoodzkim klubie "Hyde".