• Informacje na temat:

  miss polski 2012

Artykuły na temat: miss polski 2012
 • Ewelina Lisowska zaśpiewa na gali Miss Polski 2015

  W niedzielny wieczór, 6 grudnia, o godzinie 20.05 w Polsacie, okaże się, która z trzydziestu jeden finalistek konkursów Miss Polski i Miss Polonia zdobędzie tytuł najpiękniejszej Polki. Gwiazdą uroczystej gali Miss Polski 2015 będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - Ewelina Lisowska.

 • "Hell's Kitchen": Amaro z pięcioma Miss Polski

  Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście. Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" odwiedzi go pięć pięknych pań z tytułem Miss Polski! Degustacja dań nie była jedynym powodem ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

 • Żaneta Płudowska w "The Voice of Poland". Co robi wicemiss Polonia 2012?

  Do ekipy "The Voice of Poland" dołączyła Żaneta Płudowska, I wicemiss Polonia 2012 i reprezentantka Polski w konkursie Miss International 2014.

 • Sośnicka, Podsiadło, Zakopower i inni. Premiery płytowe jesień 2015 - Polska

  Poniżej znajdziecie listę najważniejszych premier płytowych tej jesieni. Po wykonawcach ze świata prezentujemy część drugą naszego przewodnika - albumy polskich artystów.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  ...ze spotkania z moimi rodakami" - mówiła przed swoim ostatnim tournee. W 2012 roku, w plebiscycie zorganizowanym przez nasz portal Anna Jantar została wybrana królową polskiej piosenki.(...) również takich jak "Miss Obiektywu". Anna Jantar nagrała takie przeboje jak m.in. "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać", "Wielka dama tańczy sama", "Tylko mnie poproś do tańca...

 • Piękno w czystej postaci

  W Płocku, jak co roku, zagoszczą najpiękniejsze Polki. Walczyć będą o koronę i tytuł Miss Polski 2012. Która z 24 dziewcząt wygra?

 • Tomasz Barański szuka partnerki do tańca

  Tomasz Barański, który tydzień temu wraz z Eweliną Lisowską wygrał czwartą edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie, nie ma chwili wytchnienia. Obecnie tancerz poszukuje partnerki do występu na uroczystej gali Miss Polski 2015! Z kim wystąpi i w jakim tańcu zaprezentuje się Tomasz Barański?

 • Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  ...- Nie będę przekonywała wszystkich, że tytuł Miss Polonia nie pomógł mi w życiu - przyznaje z Paulina Krupińska. Wiosną Krupińska zadebiutuje w roli nowej prowadzącej w programie "Klinika urody" emitowanym na antenie TVN Style.

 • "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  Czego Polacy szukali w sieci w 2012 roku? Poznaliśmy wyniki zestawienia Google Zeitgeist 2012 powstałego na podstawie milionów zapytań wpisywanych w popularną wyszukiwarkę internetową.

 • "Obława": Wojenny western po polsku

  ...- Tu każdy jest na tropie każdego, siatka wzajemnych [międzyludzkich] powikłań jest mięsem tej historii - tłumaczy Marcin Krzyształowicz, reżyser wojennego thrillera "Obława", który jesienią 2012 powinien trafić do polskich kin.

Wideo na temat: miss polski 2012
 • Natalia Siwiec: Miss Euro już nie zostanę (źródło: 20m2 Łukasza / x-news)

  Natalia Siwiec została okrzyknięta Miss Euro podczas Mistrzostw Europy organizowanych przez Polskę oraz Ukrainę w 2012 roku. Zdjęcie modelki obiegło polski show-biznes czyniąc ją jedną z najpopularniejszych celebrytek w ostatnim czasie. Modelka wykorzystała swoje 5 minut i od czasu pamiętnej fotografii na stadionie utrzymała się na rynku, dorabiając się własnego show, roli w teatrze oraz