• Informacje na temat:

  miss polski marta

Artykuły na temat: miss polski marta
 • W Krakowie trwają zdjęcia do "Bangistanu"

  Trwają zdjęcia do "Bagistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie, z udziałem indyjskich i polskich gwiazd. W obsadzie m.in. Tomasz Karolak, Anna Wendzikowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Bilguun Ariunbaatar i Miss Sri Lanki - Jacqueline Fernandez.

 • Piekielnie piękny odcinek "Hell's Kitchen"

  To będzie piekielnie piękny odcinek "Hell's Kitchen". We wtorkowym odcinku pojawi pięć miss i pięciu misterów, którzy będą walczyli o uznanie szefa Amaro podczas gotowania!

 • Trzebiatowska w 15-minutowej komedii

  ...8 kwietnia na ekrany kin trafi "pierwszy polski film finansowany przez internautów" - "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego. Główne role w 15-minutowym obrazie zagrali: Mateusz Banasiuk, i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Książę Czaruś": Muzyczne idolki walczą o przystojniaka

  Mają głos, czar oraz wdzięk i nie zawahają się ich użyć. Zobaczcie, która z nich zdobędzie serce przystojnego księcia? Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek i była Miss Polonia - Marcelina Zawadzka razem w wideoklipie do filmu "Książę Czaruś". Takiego teledysku nie miała jeszcze żadna animacja!

 • "Wszystko" z miłości (do kina)

  Pierwszy film współfinansowany przez internautów trafi wkrótce do kin. W krótkometrażowym obrazie "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego zagrali m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska i Antoni Pawlicki.

 • Żmuda Trzebiatowska w "Bangistanie"

  Marta ŻmudaTrzebiatowska i Jacek Lenartowicz, to kolejne obok Tomasza Karolaka, Bilguuna Ariunbaatara i Cezarego Pazury polskie gwiazdy, które pojawiły się na planie "Bangistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie.

 • "Sanatorium miłości" od 20 stycznia w TVP1. Oto uczestnicy

  Nowy Rok to nowe postanowienia i szansa na diametralne zmiany - bohaterowie programu TVP1 "Sanatorium Miłości" w trakcie pobytu w jednym z polskich uzdrowisk będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, poznać nowych przyjaciół, a może nawet miłość. Program poprowadzi Marta Manowska, znana z hitu Jedynki "Rolnik szuka żony".

 • Pierwszy taki film od lat

  Już w piątek, 8 kwietnia, do kin wejdzie krótkometrażowy film "Wszystko", w którym główne role grają Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Banasiuk, Antoni Pawlicki i Michał Koterski. Jest to pierwsza polska produkcja sfinansowana przez internautów oraz pierwszy od wielu lat obraz krótkometrażowy, który trafia do regularnej dystrybucji kinowej.

 • Plany na lato Anny Popek

  ...zapewne w październiku. Druga połowa roku zapowiada się więc owocnie! Rozmawiała Marta Uler Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich...

 • "Bangistan" w Krakowie: Ostatnie dni zdjęć

  ...miejscu Krakowa daje doskonałe ujęcie. Dodał też, że stolica Małopolski pełni szczególną funkcję w ukazaniu stanu psychicznego bohaterów. - Szukaliśmy miasta europejskiego, obcego dla bohaterów, którzy(...) reżyser. Zaznaczył także, że ceni polską kinematografię, szczególnie twórczość Krzysztofa Kieślowskiego i Romana Polańskiego. - Wkład polskich reżyserów w ukazanie poważnych problemów współczesności jest...

Dyskusje na temat: miss polski marta
 • Re: Marta o swoich planach opowiada...

  kurcze Pani Zielińska powinna zapuscic w koncu swokje włoski, jest taka sliczna a wtych długich włoskach wygladałaby jak miss polski :D pozdrowienia

 • Re: Marta o swoich planach opowiada...

  kurcze Pani Zielińska powinna zapuscic w koncu swokje włoski, jest taka sliczna a wtych długich włoskach wygladałaby jak miss polski :D pozdrowienia jeżeli poważnie tak myślisz to żal mi Cię - a ta pseudo aktorka najlepiej niech wąsy zapuści -= zaś będą o niej pisać