• Informacje na temat:

  miss polski polsat

Artykuły na temat: miss polski polsat
 • "M jak miłość": Byli jedną z pierwszych polskich "power couple"! O ich związku mówili wszyscy

  Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość", często chwali się na Instagramie synami - Ignacym i Kacprem - oraz piękną żoną. Nie wszyscy pamiętają, że zanim poślubił Marlenę Muranowicz, był zaręczony z jedną z największych obecnie gwiazd Telewizji Polsat...

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ...2 marca w warszawskim klubie Space zaprezentowano wiosenną ofertę programową telewizji Polsat.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Ujawniono zarobki celebrytów w "Tańcu z gwiazdami"!

  Polsat skompletował już całą obsadę tanecznego show. Jeden z tabloidów informuje, że stacja Solorza nie jest tak hojna w kwestii wynagrodzeń jak TVN, ale uczestnicy i tak nie powinny narzekać. Ile zarobią?

 • 25-lecie Miss Polski: Ada Sztajerowska nie przekaże korony!

  7 grudnia 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbędzie się 25. finał konkursu Miss Polski. W tym czasie w Wielkiej Brytanii będzie trwało także zgrupowanie Miss World. Z powodu pokrywających się terminów Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska nie będzie obecna na finale krajowym i nie będzie mogła przekazać korony Miss Polski 2014. Wiemy jednak, kogo Sztajerowska poprosiła o zastąpienie w tym obowiązku!

 • W sobotę 3 grudnia po raz pierwszy odbędzie się finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational 2016. Naszym reprezentantem jest Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz (19 l.). Czy ma jakieś szanse?

 • "Hell's Kitchen": Amaro z pięcioma Miss Polski

  Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście. Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" odwiedzi go pięć pięknych pań z tytułem Miss Polski! Degustacja dań nie była jedynym powodem ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

 • Agnieszka Popielewicz

  ...rozpoczęła współpracę z warszawskimi agencjami modelek. W 2004 roku wzięła udział w programie " Ciao Darwin" . Rok później został jej przyznany tytuł Miss Śląska, a wyborach na Miss Polski odpadła dopiero w finale. W 2006 reprezentowała Polskę w wyborach " Miss Tourism International" i prowadziła program rozrywkowy " The Club". Następnie zaczęła pracować w telewizji Polsat, najpierw jako...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).