• Informacje na temat:

  miss polski wszystkie

Artykuły na temat: miss polski wszystkie
 • Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi galę Miss Supranational

  Już 6 grudnia o godzinie 20.05 na antenie Polsatu 77 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł i koronę 11. edycji Miss Supranational 2019. Uroczystą galę, która będzie transmitowana do ponad 140 krajów, poprowadzi zwycięzca 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas. Towarzyszyć mu będzie prezenterka BBC - Anita Jones.

 • Zygmunt Chajzer na wyborach Miss Polski

  Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Wybory Miss Świata 2007

  ...1 grudnia o godz. 13.00 Telewizja Polsat transmitować będzie wybory Miss Świata. W tym roku w konkursie na najpiękniejszą, nasz kraj reprezentuje Karolina Zakrzewska, Miss Polski 2007.

 • Była Miss Nowego Jorku w serialu "Żmijowisko"

  ...​Przed kilkunastoma laty chodziła po wybiegach w USA, w 2010 roku sięgnęła po koronę i tytuł Miss Nowego Jorku. Zrezygnowała z tego wszystkiego dla miłości. Od kilku lat mieszka pod Wałbrzychem z mężem i dziećmi. Właśnie w Polsce realizuje się w nowych rolach: aktorki, prezenterki, terapeutki a przede wszystkim matki. Widzowie pamiętają ją z filmu "Słaba płeć" i kilku seriali, ma za sobą również...

 • Agnieszka Popielewicz: Zostać miss

  ...7 grudnia Agnieszka Popielewicz poprowadzi galę 25-lecia Miss Polski. Ale w takim widowisku nie debiutuje. 9 lat temu była... uczestniczką i znalazła się w finale!

 • Najlepsze płyty 2015 - Polska

  Tradycyjnie mocny hip hop i głośni debiutanci - polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. Sprawdźcie najlepiej ocenione przez recenzentów Interii polskie płyty 2015 roku!

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Koronawirus w Polsce. #zostanwdomu i propozycje od Best Filmu

  ..., która wówczas wydawała się dla kobiety niemożliwa, nawet w Wielkiej Brytanii. Jej życie to przygoda, w której spełniały się wszystkie marzenia - poza jednym: miłością. Do objerzenia tutaj - kliknij! "Dalida. Skazana na miłość" Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt...

 • Sośnicka, Podsiadło, Zakopower i inni. Premiery płytowe jesień 2015 - Polska

  Poniżej znajdziecie listę najważniejszych premier płytowych tej jesieni. Po wykonawcach ze świata prezentujemy część drugą naszego przewodnika - albumy polskich artystów.

 • Nieśmiały James Bond na tanim dancingu

  Miss Polski "Fitness", EMI...

Dyskusje na temat: miss polski wszystkie