• Informacje na temat:

  miss polski zdjęcia

Artykuły na temat: miss polski zdjęcia
 • Jan Komasa o wyborach Miss Polski

  Jan Komasa, autor nagradzanej "Sali samobójców" i wchodzącego 19 września na ekrany kin "Miasta 44", zdradził, jakie są jego kolejne reżyserskie plany. Jak powiedział, przygotowuje się do realizacji filmu fabularnego o wyborach Miss Polski.

 • "Kick": Zdjęcia w Polsce dobiegają końca

  Realizowane w Warszawie zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji "Kick", dobiegają końca. Ekipa będzie gościć w Polsce do 28 kwietnia. Na razie nie ma planów dystrybucji tego filmu w naszym kraju.

 • "Miss Americana": Taylor Swift wyznała, że miała anoreksję

  ...23 stycznia na Festiwalu Filmowym w Sundance miał premierę dokument "Taylor Swift: Miss Americana". Jednym z wątków poruszonych w produkcji są zmagania amerykańskiej gwiazdy z zaburzeniami odżywiania i jej niegdysiejszą obsesją na punkcie wyglądu.

 • W Krakowie trwają zdjęcia do "Bangistanu"

  Trwają zdjęcia do "Bagistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie, z udziałem indyjskich i polskich gwiazd. W obsadzie m.in. Tomasz Karolak, Anna Wendzikowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Bilguun Ariunbaatar i Miss Sri Lanki - Jacqueline Fernandez.

 • "High Life": Claire Denis zakończyła zdjęcia do anglojęzycznego debiutu

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu w reżyserii Claire Denis częściowo realizowanego w Polsce. "High Life" jest nie tylko anglojęzycznym debiutem reżyserki tak ważnych dla kinematografii obrazów jak "Czekolada" oraz "Piękna praca", jest również jej pierwszym dramatem utrzymanym w konwencji science-fiction.

 • Shakira pochwaliła się nowym zdjęciem. Wygląda jak nastolatka!

  Shakira urodziła się w 1977 r. w kolumbijskim mieście Barranquilla.  Jej imię pochodzi z języka arabskiego, a tłumaczone na język polski oznacza "kobietę pełną łaski" jak i "wdzięczną", dla swego dobroczyńcy. Jej kuzynką jest Valerie Dominguez , modelka i Miss Kolumbii 2005. Po okresie nagrywania piosenek hiszpańskich, anglojęzyczną płytę "Laundry Service" piosenkarka nagrała w 2001

 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Eurowizja z Miss Świata

  Po raz pierwszy w historii Eurowizji wybrano twarz konkursu - została nią Miss Świata 2008 Ksenia Suchinowa. Rosjanka właśnie skończyła kręcić eurowizyjne pocztówki zapowiadające występy uczestników Konkursu - czytamy w serwisie eurowizja.org, skupiającym fanów zrzeszonych w OGAE Polska. Nad wizerunkiem Kseni, którą obejrzymy w 42 odsłonach, czuwał sztab najlepszych rosyjskich stylistów. "Nad...

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • "Bangistan" w Krakowie: Ostatnie dni zdjęć

  Polsko-hinduska ekipa pracuje w Krakowie i okolicach od ponad miesiąca. 4 września, w 35 dniu zdjęć, zakończy realizację w Polsce. Potem, kolejne zdjęcia jeszcze przez 13 dni będzie kontynuować(...) miejscu Krakowa daje doskonałe ujęcie. Dodał też, że stolica Małopolski pełni szczególną funkcję w ukazaniu stanu psychicznego bohaterów. - Szukaliśmy miasta europejskiego, obcego dla bohaterów, którzy...

Zdjęcia na temat: miss polski zdjęcia
Wideo na temat: miss polski zdjęcia
 • Natalia Siwiec: Miss Euro już nie zostanę (źródło: 20m2 Łukasza / x-news)

  Natalia Siwiec została okrzyknięta Miss Euro podczas Mistrzostw Europy organizowanych przez Polskę oraz Ukrainę w 2012 roku. Zdjęcie modelki obiegło polski show-biznes czyniąc ją jedną z najpopularniejszych celebrytek w ostatnim czasie. Modelka wykorzystała swoje 5 minut i od czasu pamiętnej fotografii na stadionie utrzymała się na rynku, dorabiając się własnego show, roli w teatrze oraz

Dyskusje na temat: miss polski zdjęcia