• Informacje na temat:

  miss stanow zjednoczonych

Artykuły na temat: miss stanow zjednoczonych
 • ...25-letnia Iwona Cichosz zdobyła tytuł Miss Świata Osób Niesłyszących!

 • Marvel rozbija finał "Avengers" na dwa filmy

  Trzecia odsłona "Avengers" zostanie rozbita na dwa osobne filmy - poinformowało Marvel Studios. Pierwsza część "Avengers: Infinity War" trafi na ekrany kin 4 maja 2018, premiera kolejnej zaplanowana jest 12 miesięcy później.

 • Obukowicz - Białystok - 25 lat. Przez 16 lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiował i pracował m.in. na stanowisku szefa kuchni w jednej z restauracji w Chicago. W USA skończył także(...) otoczenia. Przed laty wygrała walkę z nowotworem. Systematyczna i dobrze zorganizowana. Uwielbia piec ciasta. Ma lęk wysokości.   Paulina Kantak - Słupsk - 24 lata. Finalistka Miss Pomorza 2014

 • "Miasteczko Cut Bank" : Mam w filmie małe miasteczka

  Gdyby film Matta Shakmana odrzeć z bzdurnej intrygi kryminalnej, byłby to wcale niezły portret zapyziałego amerykańskiego miasteczka. Takiego, w którym głównym wrogiem człowieka jest nuda i monotonia.

 • Sam piecze mięso na święta

  Piotr Garlicki, czyli doktor Stefan Tretter z "Na dobre i na złe", wiele lat spędził w Stanach Zjednoczonych. Niedawno przyznał, że w Ameryce najbardziej tęsknił za smakiem... polskich świąt wielkanocnych!

 • Wielki powrót Smakosza?

  Podczas długiego weekendu przed Świętem Pracy w amerykańskich kinach zadebiutował film "Smakosz 2" - kontynuacja przeboju z 2001 roku. W drugiej odsłonie opowieści o potworze żywiącym się ludzkim mięsem upiorny bohater atakuje autobus wiozący szkolną drużynę sportową. Ciąg dalszy "Smakosza" jest ostatnim potencjalnym przebojem tego lata w Stanach Zjednoczonych.

 • Najgłupsze wypowiedzi kandydatek na miss

  Amerykański dziennik internetowy "The Huffington Post", zainspirowany opinią samozwańczej miss Beverly Hills, Lauren Ashley, na temat homoseksualizmu, opublikował listę najgłupszych wypowiedzi kandydatek na miss w historii. Uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością...

 • Trójwymiarowi wikingowie Zemeckisa

  "Beowulf" to tytuł najnowszego filmu Roberta Zemeckisa, znanego polskim widzom z filmów "Powrót do przyszłość" , "Cast Away. Poza światem" , czy "Co kryje prawda" . Nowy projekt to film fantasy, opowiadający o... wikingach. Twórcy filmu, oprócz tradycyjnych kopii, przygotowują również wersję 3D tego obrazu.

 • Charlie Riina: O Polce głośno za oceanem

  Anna Krosinska urodziła się w Polsce, od lat mieszka jednak w Stanach Zjednoczonych, gdzie robi karierę jako aktorka, modelka i aktywistka. Znana jest tam jako Charlie Riina.

 • Zaskakujący "Ocean strachu"

  "Ocean strachu" ("Open Water"), film nakręcony zaledwie za 130 tysięcy dolarów, już po trzech tygodniach obecności na ekranach amerykańskich kin, zarobił ponad 1 milion dolarów. To największa niespodzianka tego roku w USA. Thriller trafi do polskich kin 15 października.

Wideo na temat: miss stanow zjednoczonych
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.