• Informacje na temat:

  miss stanu

Artykuły na temat: miss stanu
 • Miss Agent powróci?

  Wytwórnia Castle Rock Entertainment postanowiła zrealizować sequel przebojowej opowieści "Miss Agent" . Obecnie prowadzone są negocjacje ze scenarzystą Marcem Lawrencem ( "Nowi miastowi" , "Podróż przedślubna" ), autorem pierwowzoru, w sprawie stworzenia kolejnej historii opowiadającej przygody agentki Gracie Hart.

 • "Miss Agent 2" ma reżysera

  John Pasquin, twórca filmów "Śnięty Mikołaj" i "Niejaki Joe" , stanie za kamerą komedii "Miss Congeniality 2". Obraz ten będzie sequelem kasowej "Miss Agent" z 2000 roku. W projekcie, którego realizacja wystartuje wiosną 2004 roku, role z pierwszej części powtórzą: Sandra Bullock ( "Śmiertelna wyliczanka" , "Dwa tygodnie na miłość" ) oraz, najprawdopodobniej, sir Michael Caine ( "Wbrew...

 • Sandra Bullock jako Miss Congeniality

  W Hollywood, w niedzielę 17 grudnia, w Mann Chinese Theatre, odbyła się premiera najnowszego filmu z udziałem Sandry Bullock, komedii sensacyjnej "Miss Congeniality". Na uroczysty pokaz przybyli odtwórcy głównych ról: Benjamin Bratt, Candice Bergen i główna bohaterka Sandra Bullock, gwiazda takich hitów jak "Speed - niebezpieczna szybkość" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz".

 • "Pani szuka pana" : Miss Sixty

  .... Warto zatem zostać przy tytule międzynarodowym i film Horner nazywać po prostu "Miss Sixty". 6/10 --------------------------------------------------------------------------------------- "Pani szuka pana" (Miss Sixty), reż. Sigrid Horner, Niemcy 2014, dystrybutor: Bomba Film, premiera kinowa: 5 czerwca 2015 roku...

 • Katy Perry to zamordowana mała miss? Zaskakująca teoria spiskowa

  Pod koniec lutego w sieci popularność zdobyła teoria spiskowa, według której Katy Perry to JonBenet Ramsey, 6-letnia uczestniczka konkursów piękności, która została zamordowana w 1996 roku.

 • ​Lady Gaga: Kontrowersyjna suknia z mięsa trafiła do muzeum

  Suknia z mięsa, którą Lady Gaga założyła na galę MTV Video Music Awards w 2010 roku, trafiła do galerii sław Rock and Roll w Cleveland.

 • Doda na podbój Stanów

  W dwa wieczory zarobi 30 tysięcy dolarów, czyli ponad 110 tysięcy złotych - donosi "Fakt". "Doda nie miała specjalnych gwiazdorskich wymagań. Podała jedynie cztery hotele, w jakich chciałaby się zatrzymać. Ostatecznie stanęło na Hiltonie" - mówi w rozmowie z "Faktem" Radek Koluszko, organizator koncertów piosenkarki za oceanem. "W Chicago koncert będzie połączony w wyborami Miss Polonia. Potem...

 • Marcelina Zawadzka: Musiałam udowadniać, że uroda to nie wszystko

  ...​Miss Polonia 2011 wielokrotnie w życiu musiała udowadniać, że oprócz urody dysponuje także wiedzą i inteligencją. Marcelina Zawadzka tłumaczy, że ludzie często oceniają ją przez pryzmat wyglądu, ale nie ma im tego za złe. Wie bowiem, że jest to wynikiem działania podświadomości i trudno nad tym zapanować.

 • Kesha: Wsparcie dla Alicii Machado w walce z Donaldem Trumpem

  Kesha wyraziła swoje wsparcie dla byłej Miss Universe, Alicii Machado, która była poniżana przez kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.

 • Chory na Alzheimera Glen Campbell żegna się ostatnią piosenką

  Piosenką "I'm Not Gonna Miss You" z fanami żegna się country'owy muzyk Glen Campbell, u którego w 2011 roku wykryto chorobę Alzheimera.

Wideo na temat: miss stanu
 • Hanna Lis: Każdy powinien rozważyć odstawienie mięsa

  Chociaż dziennikarka na co dzień nie jest wegetarianką, przyznaje, że ostatnio stara się spożywać jak najmniej mięsa. Od kiedy zaczęła je ograniczać, znacznie lepiej się czuje. Hanna Lis uważa, że mięso pochodzące z niesprawdzonego źródła często naszpikowane jest niezdrowymi substancjami chemicznymi, które wpływają na pogorszenie samopoczucia i stanu zdrowia.