• Informacje na temat:

  miss universe

Artykuły na temat: miss universe
 • Gal Gadot celowo przegrała wybory Miss Universe

  ...​Gal Gadot, która zagrała tytułową bohaterkę w kinowym przeboju "Wonder Woman", zdradziła mediom historię ze swojej przeszłości. Dotyczy ona konkursu Miss Universe, w którym startowała swego czasu aktorka.

 • Miss Universe u boku Adama Sandlera

  Jennifer Hawkins, była Miss Universe, wystąpi u boku Adama Sandlera ( "50 pierwszych randek" , "Lewy sercowy" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) w filmie"Click", który wyprodukują wytwórnie Columbia Pictures i Revolution Studios. Aktor osobiście namówił Miss, aby zdecydowała się na udział w produkcji.

 • Miss chce grać w "Herosach"

  Niespełna miesiąc po zwycięstwie w wyborach Miss Universe, Riyo Mori ma nadzieję na kolejny sukces. Japonka wzięła udział w castingu do drugiej serii "Heroes" i nie ukrywa, że liczy na angaż.

 • Kesha: Wsparcie dla Alicii Machado w walce z Donaldem Trumpem

  Kesha wyraziła swoje wsparcie dla byłej Miss Universe, Alicii Machado, która była poniżana przez kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.

 • Kim jest Zuleyka Rivera, piękność z "Despacito"

  Największym przebojem ostatnich tygodni jest piosenka "Despacito", którą wykonują Luis Fonsi i Daddy Yankee. W klipie możemy podziwiać wdzięki Zuleyki Rivery, Miss Universe z 2006 r.

 • Indyjska piękność w "Herosach"

  Niezwykle urodziwa może być obsada drugiej serii "Heroes" ("Herosi"). O nadziejach tegorocznej Miss Universe na udział w serial u pisaliśmy już wcześniej. Występu w "Herosach" może być już za to pewna Aishwarya Rai.

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • Izabella Krzan: Zawsze o tym marzyłam

  Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Szybko piękną Polką zainteresowała się Telewizja Polska. Modelka znana jest obecnie z prowadzenia programów "Koło fortuny" i "Czar par". 14 lutego prezenterka obchodzi 25. urodziny.

 • Izabella Krzan: Spełniłam marzenie

  ...- Jestem coraz lepsza! – zapewnia 22-letnia Izabella Krzan, Miss Polonia 2016. Teraz jest w miejscu, w którym zawsze chciała być.

 • Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  ...- Nie będę przekonywała wszystkich, że tytuł Miss Polonia nie pomógł mi w życiu - przyznaje z Paulina Krupińska. Wiosną Krupińska zadebiutuje w roli nowej prowadzącej w programie "Klinika urody" emitowanym na antenie TVN Style.

Zdjęcia na temat: miss universe
Wideo na temat: miss universe
 • Polska kandydatka na Miss Universe jest lekarzem

  Katarzyna Włodarek będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe w Las Vegas. Ciekawostką jest fakt, że na co dzień jest ona lekarzem w trakcie specjalizacji. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: miss universe