• Informacje na temat:

  mission

Artykuły na temat: mission
 • Nicholas Hoult w nowej odsłonie "Mission: Impossible"

  Do obsady filmu "Mission: Impossible 7", a także prawdopodobnie "Mission: Impossible 8", dołączył Nicholas Hoult. Brytyjski aktor znany jest m.in. z ról w filmach "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "Tolkien", a także z tego, że uchodzi za jednego z najseksowniejszych młodych gwiazdorów Hollywood.

 • "Mission: Impossible": Kolejne części opóźnione przez pandemię

  Koronawirus po raz kolejny pokonał hollywoodzkie produkcje. Studio Paramount zdecydowało, że premiery kolejnych części kultowej serii "Mission: Impossible" zostaną przesunięte.

 • Koronawirus pokrzyżował plany twórcom "Mission: Impossible 7"

  Twórcy filmu "Mission Impossible 7" planowali trzytygodniowe zdjęcia w Wenecji, ale ze względu na ryzyko związane z rozprzestrzeniającym się we Włoszech koronawirusem nie będą ich na razie realizować. Oświadczenie w tej sprawie wydała wytwórnia Paramount Pictures.

 • "Mission: Impossible 7": Zdjęcia zostaną wznowione we wrześniu

  Coraz więcej ekip filmowych ogłasza zamiar powrotu do zdjęć przerwanych na początku roku przez pandemię COVID-19. Twórcy kolejnego filmu z serii "Mission: Impossible" zapowiadają, że wracają na plan we wrześniu.

 • Tom Cruise i ekipa "Mission: Impossible" zamknięci w bazie

  Twórcy siódmej części filmu "Mission: Impossible" znaleźli pomysł na to, jak zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem podczas kręcenia zdjęć. Postanowili na terenie dawnej bazy RAFu w Anglii stworzyć specjalną wioskę dla ekipy pracującej nad siódmą odsłoną przygód Ethana Hunta i odgrodzić ją od świata zewnętrznego.

 • "Mission: Impossible": Amerykańscy filmowcy chcą wysadzić most w Polsce?

  Nie milkną komentarze na temat tego, że na Dolnym Śląsku mają powstać sceny do nowej części przebojowej, hollywoodzkiej serii "Mission: Impossible" i że amerykańscy filmowcy chcą wysadzić w powietrze jeden z mostów kolejowych. Czy to prawda? Co na to władze samorządowe i Radosław Śmigulski, dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej?

 • Nie tylko „Mission: Impossible”. Te filmy też powstały w Polsce

  Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni jest sprawa ewentualnej wizyty amerykańskich filmowców w Polsce. A konkretniej w Pilichowicach na Dolnym Śląsku. Właśnie tam planują wysadzić w powietrze 114-letni most. Wszystko na potrzeby tajemniczego projektu pod kryptonimem „Libra”. Mówi się, że chodzi o siódmą część serii „Mission: Impossible” z Tomem Cruise’m w roli głównej.

 • "Mission: Impossible": Dwa nowe filmy serii będą stanowić fabularną całość

  Gdy tylko uziemieni z powodu pandemii COVID-19 filmowcy będą mogli wrócić na plany zdjęciowe, z kopyta powinny ruszyć zdjęcia do siódmej odsłony popularnej serii „Mission: Impossible”. Wiadomo już, że w planach filmowców jest też jej ósma część, a oba te filmy mają stanowić fabularną całość. W trakcie podcastu „Light the Fuse”, reżyser Christopher McQuarrie oraz grający w filmie Simon Pegg...

 • Nicholas Hoult nie zagra w "Mission: Impossible 7". Kto go zastąpi?

  Nie wiadomo jeszcze, kim dokładnie będzie główny przeciwnik ekipy Ethana Hunta w siódmej części filmu "Mission: Impossible". Wiadomo za to, że nie zagra go Nicholas Hoult, którego pierwotnie obsadzono w tej roli.

 • Pom Klementieff w nowej "Mission: Impossible"

  Pom Klementieff, gwiazda znana z filmowego świata Marvela, dołączyła do obsady nowej "Mission: Impossible". W kolejnej odsłonie serii będzie jedną z głównych przeciwniczek Ethana Hunta, agenta granego przez Toma Cruisa.

Zdjęcia na temat: mission
Dyskusje na temat: mission