• Informacje na temat:

  missy higgins

Artykuły na temat: missy higgins
 • "Magnum: Detektyw z Hawajów" i "FBI" z drugim sezonem

  ...-weteranów -   Theodora "TC" Calvina (Stephen Hill) i Orville'a "Ricka" Wrighta (Zachary Knighton), a także byłej agentki MI6 Juliet Higgins (Perdita Weeks). Z kolei "FBI" jest kolejną propozycją Dicka(...) zorganizowaną przestępczością. W roli głównej występują Missy Pergerym, Jeremy Sisto, Sela Ward. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe...

 • Moby obok Jamesa Blunta

  Znani artyści, m.in. muzyk Moby, wokalista James Blunt i piosenkarka Missy Higgins, udzielili poparcia nowemu ekologicznemu serwisowi internetowemu Connect2earth.

 • Najpopularniejsi w Australii

  Wśród rozlicznych podsumowań ostatnich 12 miesięcy pojawiły się oficjalne listy najbardziej popularnych wykonawców w dalekiej Australii. Najlepiej sprzedającym się albumem 2005 roku w krainie kangurów była debiutancka płyta "The Sound Of White" niemal nieznanej u nas Missy Higgins, 22-letniej wokalistki i kompozytorki z australijskiego Melbourne.

 • Najbardziej ekologiczni muzycy

  Sprawdź, kto najbardziej troszczy się o środowisko naturalne!

 • MTV Australia: Rozdano nagrody

  W czwartek, 3 marca, w "Luna Park" w Sydney po raz pierwszy w historii rozdano nagrody Video Music Awards australijskiej MTV. Na podium zmieścili się reprezentantka gospodarzy Delta Goodrem i grupy Green Day i Black Eyed Peas, którzy otrzymali po dwie statuetki.

 • Waveaid: Australijska pomoc

  Nie ustaje akcja pomocy dla ofiar tragicznego trzęsienia ziemi i tsunami, które pod koniec grudnia dotknęło kraje południowo-wschodniej Azji. Pomagają także muzycy, którzy organizują charytatywne koncerty i inne podobne akcje. Jeden z takich występów odbędzie się 28 stycznia w australijskim Sydney w "Sydney Cricket Ground". Pod szyldem Waveaid, na wzór słynnego Live Aid, zagrają m.in. zreformowane na tą okoliczność grupy Midnight Oil i Silverchair oraz Nick Cave.

 • Gwiazdy na rzecz ofiar tsunami

  Tragiczne trzęsienie ziemi w południowo-wschodniej Azji i wywołane przez nie fale tsunami, spowodowały śmierć blisko 150 tysiąca osób. Kolejne setki tysięcy odniosły obrażenia i zostały bez środków do życia i dachu nad głową. Pomoc dla nich napływa z całego świata. W akcję zaangażowali się także znani muzycy.

 • Sonisphere: Killing Joke i Hunter

  Poznaliśmy kolejnych dwóch wykonawców, którzy wystąpią 10 czerwca na Sonisphere Festival na lotnisku Bemowo w Warszawie.

 • "Wciąż się rozwijamy"

  Pod koniec września brytyjska grupa Sugababes po raz pierwszy przyjechała do Polski. Podczas koncertu w Łodzi na Vena Festival zaprezentowała kilka utworów z płyty "Change", która trafia do sklepów 19 października 2007 roku. Pierwszy singel "About You Know" powiększył kolekcję przebojów dziewczyn, trafiając na 1. miejsce brytyjskiej listy. Keisha Buchanan, Heidi Range i Amelle Berrabah opowiedziały o nowych piosenkach, pracy z różnymi producentami, swoich osiągnięciach i pracy w ustronnym...