• Informacje na temat:

  mistrz amerykańskich

Artykuły na temat: mistrz amerykańskich
 • Mistrz wideoklipów i skazańcy

  Marcus Nispel, uznany reżyser muzycznych teledysków, rozważa propozycję nakręcenia widowiska "The Expendables". Film opowie o grupie więźniów, którzy w zamian za złagodzenie wyroków, godzą się na udział w niebezpiecznej misji. Kinowy debiut Nispela, nowa wersja horroru "Teksańska masakra piłą mechaniczną", trafia właśnie do amerykańskich kin.

 • Martin Scorsese: Mistrz dokumentu

  ...jej korzeni" - powiedziała Patricia Finneran, dyrektor festiwalu Silverdocks, który odbędzie się w dniach 13-18 czerwca. "Myślę, że jego filmy o wielkich amerykańskich muzykach, naprawdę pozwalają nam...

 • Nicolas Cage: Mistrz sequeli

  Aktor zdradził serwisowi comingsoon.net, że jest zainteresowany kolejną częścią filmu "Ghost Rider". "Po prostu muszą do mnie zadzwonić, a z przyjemnością wezmę w tym udział. Byłoby fajnie" - mówi aktor. Co prawda druga część "Skarbu Narodów" do amerykańskich kin trafia dopiero 21 grudnia, jednak Cage i tutaj chętnie składa deklarację na przyszłość. Ile części "Skarbu Narodów" będziemy mogli...

 • Donato Carrisi: Włoski mistrz kryminału

  ...stały się prawdziwym must read. Carrisi nie pozostaje im dłużny - za jednego ze swoich największych mistrzów uważa Stephena Kinga.

 • Gdynia 2019: Po amerykańsku

  ...), profesor z pociągiem do kieliszka i gier hazardowych, zostaje porwany z ulubionego baru na nowojorskim Brooklynie. Jako ostatni pokonał on wiele lat wcześniej otrutego przez Rosjan szachowego mistrza...

 • "Mistrzowie kina amerykańskiego" w Krakowie

  Niebawem na półki księgarskie trafi pierwszy tom "Mistrzów kina amerykańskiego", przygotowany w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. "W tych tekstach jest głęboka wiedza i serce autorów" - powiedział Rafał Syska, jeden z redaktorów pozycji, na spotkaniu promocyjnym, które odbyło się w środę, 5 marca, w Collegium Novum UJ.

 • Mistrzowie gry na harmonijce w "Mam talent". Jurorzy byli oczarowani

  Bracia Gage zaskoczyli jurorów amerykańskiego "Mam talent" swoją grą na harmonijce. Jak im poszło i jak zostali ocenieni?

 • "Mam talent: Mistrzowie": Duo Destiny oczarowali jurorów

  W trzecim odcinku drugiego sezonu programu "Mam talent: Mistrzowie", widzowie ze Stanów Zjednoczonych mogli zobaczyć występ polskiego duetu Duo Destiny. Para akrobatów oczarowała jurorów oraz widzów, dzięki czemu przeszła do kolejnego etapu.

 • "Mistrz": Dzikie zwierzę i zbawiciel

  Okrzyknięty arcydziełem, uznany przez krytyków za jednego z głównych kandydatów do Oscarów 2013 "Mistrz" Paula Thomasa Andersona, z Joaquinem Phoenixem i Philipem Seymourem Hoffmanem w obsadzie, trafi w piątek, 16 listopada, do kin w Polsce.

 • Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  ..., albo starych mistrzów: Antonioniego czy Bergmana. Te filmy prezentuje się widzowi niemal tak, jak sztukę w teatrze - wciągając go w odrębną rzeczywistość. Są także filmy takie, jak "Planeta Singli" czy...

Zdjęcia na temat: mistrz amerykańskich
Wideo na temat: mistrz amerykańskich