• Informacje na temat:

  mistrz walki

Artykuły na temat: mistrz walki
 • Mistrz kickboxingu debiutuje na wielkim ekranie

  Z ringu na wielki ekran. Łukasz Wabnic, mistrz kickboxingu, debiutuje w głównej roli w filmie "Serce do walki".

 • Jet Li mistrzem sztuki walki

  Jet Li, bohater filmów "Hero" , "Pocałunek smoka" i "Romeo musi umrzeć" , wystąpi w nowym projekcie Ronny'ego Yu ( "Freddy kontra Jason" ). Obraz ma być opowieścią o chińskim mistrzu wschodnich sztuk walki.

 • Raper Jerzy "Juras" Wroński w filmie "Serce do walki"

  Raper i wielokrotny mistrz kickboxingu, a z wykształcenia teolog – Jerzy „Juras” Wroński całe życie udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ośmiokrotny mistrz Polski, dwukrotny wicemistrz świata i zdobywca Pucharu Świata w kick-boxingu w filmie „Serce do walki” wciela się w ringowego nemezis głównego bohatera.

 • Pierwszy plakat filmu "Mistrz"

  Film Macieja Barczewskiego "Mistrz" przedstawia losy legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Jest już plakat teaserowy produkcji z Piotrem Głowackim w roli głównej. Premiera w kinach już 16 października.

 • Mamed Chalidow: Mistrz debiutuje na ekranie

  Przyjmując tę rolę, myślałeś o zakończeniu własnej kariery? Mamed Chalidow : - Nie, nie myślałem o tym, bo byłem pewien, że wszystko układa się dobrze, trenowałem, byłem pełen chęci do walki. Nie przypuszczałem, że akurat przegram pojedynek i będę miał problemy z głową. Czyli gdyby nie ta rewanżowa porażka z Narkunem, nie złożyłbyś rękawic? - Nie, jeszcze nie. Onieśmielała cię gra...

 • Otwarcie bez mistrza

  ......? Gdzie podział się mistrz? Coraz więcej zakamarków wypełnia się dziennikarzami, który szepczą sobie na ucho lub głośno opowiadają historie. Czy to ci, którzy już pierwszego dnia nie dostali się na(...)) mistrza koreańskiej kinematografii - Wong Kar Waiem. Festiwal otworzył wyreżyserowany przez twórcę "Spragnionych miłości" (2000) film kung-fu "The Grandmaster". Ta, rozgrywająca się między późnymi...

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • Mamet i wschodnie sztuki walki

  Tim Allen ("Wielkie kłopoty"), Chiwetel Ejiofor ("Niewidoczni") i Emily Mortimer ("Wszystko gra") będą gwiazdami nowej produkcji Davida Mameta. Tym razem twórca słynnego "Skoku" przygotowuje dramat z elementami wschodnich sztuk walki.

 • Pięć Smaków: Mistrzowie kina z Azji

  Polska premiera "Wielkiego mistrza" w reżyserii Wong Kar-waia, historii inspirowanej życiem legendarnego mistrza chińskich sztuk walki Ip Mana, to główne wydarzenie programu 7. edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, która odbędzie się w Warszawie w dniach 4 -11 listopada.

 • Mistrz karate w "M jak miłość"

  W "M jak miłość" pojawi się już niedługo nowa postać. Trenera Roberta Moskwy zagra mistrz świata w karate, Maciej Grubski.

Zdjęcia na temat: mistrz walki
Wideo na temat: mistrz walki
 • Władysław Kozakiewicz: Kontuzja w show Polsatu

  Nie zamartwiam się, nie patrzę do tyłu - mówi mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Po latach kariery sportowej pozostała mu wola walki oraz mądrość życiowa niepozwalające mu na przejmowanie się rzeczami, na które nie ma wpływu.

 • Tomasz Oświeciński w MMA?

  Tomasz Oświeciński nie wyklucza, że spróbuje swoich sił w MMA. Dla aktora znanego z roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie "Pitbull. Nowe porządki", pracującego również jako trener personalny, nie byłoby to pierwsze doświadczenie ze sztukami walki. W młodości trenował judo, na swoim koncie ma nawet tytuł mistrza Polski. - Dostałem propozycje z trzech federacji i je rozważam. Jest to pociągające

 • "Do utraty sił"

  Billy "The Great" Hope (Jake Gyllenhaal) ciężką pracą osiągnął to, czego pragnął. Ma piękną i kochającą żonę (Rachel McAdams), uroczą córkę i tytuł bokserskiego mistrza świata. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko, co jest dla niego ważne. Musi teraz znaleźć sposób, by odbić się od dna... Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego

Dyskusje na temat: mistrz walki
 • Re: "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Dziwne to. W Średniowieczu, z tego co wiem, wielcy panowie rycerze (np. książę, w tym Wielki Mistrz) miał podczas bitwy ochronę co najmniej 6 najlepszych przybocznych rycerzy których głównym zadaniem było ochranianie swego pana podczas bitwy. W tym wypadku z Wielkim Mistrzem mógł walczyć podczas bitwy tylko równy mu hierarchią inny rycerz np. książę. Wielcy panowie podczas bitew średniowiecznych

 • Re: "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Piechota zawsze była w średniowiecznych bitwach i uderzała po konnych (najczęściej jako ostatnia deska ratunku). U nas w XV wiecznej Polsce taki obowiązek walki mieli sołtysi, którzy byli właśnie(...) ponieważ Wielki Mistrz zaczął przejmować (podczas swego ataku) inicjatywę w walce. Konnica jest bardzo dobra w szarży ale gdy stanie w wyniku ogólnego zamętu to pieszy wojownik, uzbrojony w topór czy

 • Re: "Strażnik Teksasu" od kuchni

  Było nie było poczytajcie co onim napisano w wikipedi-"http://pl.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris" naprawdę ciekawy życiorys ! I prawdziwy mistrz sztuk walki ! Podobnie jak Segal ! No i oczywiście ja ! Kłonica jitsu...:) Nie mogłem sobie darować choc chwilki z takimi nazwisakmi...sorki ..