• Informacje na temat:

  mistrz walki

Artykuły na temat: mistrz walki
 • ...tylko siły umysłu, ale także gotów jest ruszyć do walki. Jest kopalnią zarówno świńskich żartów, jak i życiowych rad. Jest także kłamcą i wprawnym manipulatorem. Tak samo, jak zaskarbia sobie...

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • Mistrzowie drugiego planu

  ...tak bystry, jak bohater, któremu pomaga, ale jednak wystarczająco, by swoimi sugestiami skierować myślenie mistrza na właściwy tor. Ale przede wszystkim musi dobrze czuć się jako pomocnik. No bo(...) swoich mistrzów na bardzo wiele prób, a do tego jeszcze często się zdarzało, że detektywi podawali w wątpliwość inteligencję swoich współpracowników. A to mocno bolało! Mimo wszystko i Hastings, i Watson...

 • "Mistrzowie" : Nieciekawa spowiedź Mike'a Tysona

  Dokument Berta Marcusa, poświęcony upadłym gwiazdom boksu, wygląda, jakby powstał na ich zamówienie.

 • "Wirus": Walka ze strzygoniami nadal trwa

  W listopadzie na ekrany powróci grupa Epha, która już od trzech sezonów walczy z Mistrzem i strzygoniami.

 • "Złota dama", czyli prawdziwa historia walki Dawida z Goliatem

  "Złota dama", w polskich kinach od 22 maja, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Marii Altmann, która w kontrowersyjnej i bezprecedensowej sprawie pozwała do sądu rząd Austrii.

 • "Kraina bezprawia": Anatomia sceny walki - wywiad z Danielem Wu

  Daniel Wu, wcielający się w postać Sunny'ego, opowiada o pierwszym sezonie "Krainy bezprawia" (emisja w każdy poniedziałek o 21:00 na kanale AMC), anatomii sceny walki, współpracy z Jackie Chanem oraz swoich najbliższych planach.

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • Zmarł Wes Craven, mistrz horroru

  Wes Craven, reżyser, scenarzysta i producent filmowy ("Krzyk") zmarł w niedzielę, 30 sierpnia. Miał 76 lat.

 • Michel Moran: Kuchnia uczy pokory

  Mistrz patelni, restaurator, juror - Michel Moran zna się na gotowaniu jak mało kto. Jaki jest jego przepis na... idealnego "MasterChefa".

Zdjęcia na temat: mistrz walki
Dyskusje na temat: mistrz walki
 • Re: "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Dziwne to. W Średniowieczu, z tego co wiem, wielcy panowie rycerze (np. książę, w tym Wielki Mistrz) miał podczas bitwy ochronę co najmniej 6 najlepszych przybocznych rycerzy których głównym zadaniem było ochranianie swego pana podczas bitwy. W tym wypadku z Wielkim Mistrzem mógł walczyć podczas bitwy tylko równy mu hierarchią inny rycerz np. książę. Wielcy panowie podczas bitew średniowiecznych

 • Re: "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Piechota zawsze była w średniowiecznych bitwach i uderzała po konnych (najczęściej jako ostatnia deska ratunku). U nas w XV wiecznej Polsce taki obowiązek walki mieli sołtysi, którzy byli właśnie(...) ponieważ Wielki Mistrz zaczął przejmować (podczas swego ataku) inicjatywę w walce. Konnica jest bardzo dobra w szarży ale gdy stanie w wyniku ogólnego zamętu to pieszy wojownik, uzbrojony w topór czy

 • Re: "Strażnik Teksasu" od kuchni

  Było nie było poczytajcie co onim napisano w wikipedi-"http://pl.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris" naprawdę ciekawy życiorys ! I prawdziwy mistrz sztuk walki ! Podobnie jak Segal ! No i oczywiście ja ! Kłonica jitsu...:) Nie mogłem sobie darować choc chwilki z takimi nazwisakmi...sorki ..