• Informacje na temat:

  mistrzostwa firma

Artykuły na temat: mistrzostwa firma
 • Britney Spears, Pepsi i mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Światowe media obiegły właśnie zdjęcia Britney ubranej w piłkarski strój i trzymającej piłkę. Nie jest to podobno ostateczna wersja reklamowej fotki. Firma, jakby licząc się z tym, że nie każdy fan futbolu musi przepadać za twórczością panny Spears, zamierza zaangażować do kampanii reklamowej Davida Beckhama, kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii, prywatnie męża rywalki Amerykanki na listach...

 • 9. Mistrzostwa Świata DJ-ów IDA w Krakowie

  Mistrzostwa Świata DJ-ów IDA to nie tylko najbardziej prestiżowe zawody dj-skie w Polsce, ale przede wszystkim najważniejsze tego typu zmagania na świecie. Od kilku lat, wraz z nadejściem grudnia, Kraków przekształca się na jedną noc w światową stolice turntablismu.

 • "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i trener Antoni Piechniczek są wśród bohaterów filmu "Mundial. Gra o wszystko" o mistrzostwach świata w piłce nożnej w 1982 r. Podczas gdy w Polsce panował stan wojenny, zawodnicy walczyli w Hiszpanii m.in. z reprezentacją ZSRR.

 • Boniek, Lato i Piechniczek na ekranie

  Dokument "Mundial. Gra o wszystko", opowiadający o polskim udziale w pamiętnych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w 1982 roku, od piątku, 23 maja, można oglądać w kinach. Bohaterami filmu są m.in. Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato oraz trener Antoni Piechniczek.

 • Telewizje biją się o Euro 2012!

  Wszyscy zdają sobie sprawę, iż piłkarskie Mistrzostwa Europy to jedna z najchętniej oglądanych imprez sportowych na świecie. Dodatkowo Polska po raz pierwszy będzie uczestniczyć w ich organizacji. Dyrektor TVP Sport Robert Korzeniowski, a także szef sportu w Polsacie Marian Kmita zadeklarowali zainteresowanie zakupem praw do transmitowania mistrzostw, a także produkcją imprezy - można przeczytać...

 • Seann Scott po francusku

  ...zaadaptują fabułę "Gregoire Moulin" do warunków amerykańskich. Film powstanie dla wytwórni Universal w firmach The Donners' Co. i Winchester Films, a Seann William Scott będzie jednym z producentów.

 • Robbie Williams: Jesteśmy zjednoczeni

  Robbie Williams ma ostatnio dobrą passę w pisaniu piosenek. Dopiero co skomponował jedną dla swego niedoszłego rywala w ringu Liama Gallaghera z zespołu Oasis, a już postanowił napisać nieoficjalny hymn piłkarskich mistrzostw Europy, które odbędą się w czerwcu tego roku.

 • "Nie jestem reliktem epoki"

  Maryla Rodowicz - ikona polskiej piosenki - słucha Cat Power, Nouvelle Vague i Gonzalesa (tego od słynnej reklamy "z piłeczkami"), nagrywa folkowy album "Jest cudnie" z najbardziej pożądanym polskim producentem Andrzejem Smolikiem, bojkotuje Fryderyki, kibicuje Polakom na Mistrzostwach Europy i Isis Gee na Eurowizji oraz wciąż jeździ ukochanymi samochodami marki porsche.

 • Za Zu Zi: Reggae i piłka nożna

  ..., reggae'owe NEFRE, a w kolejce czekają następni. Przypominamy, że jeśli macie własny muzyczny teledysk, który chcielibyście u nas pokazać szerszej publiczności, to napiszcie na adres muzyka@firma.interia.pl...

 • "Nie chcemy być Budką Suflera z Mysłowic"

  ...kapela, która gra fajnie. Przemek: Faktem jest, że u nas się dzieje coś dziwnego z rynkiem muzycznym, z firmami płytowymi. Ja nie wiem, czy to jest brak wyobraźni czy brak odwagi wydawać takie...