• Informacje na temat:

  mitt romney w polsce

Artykuły na temat: mitt romney w polsce
 • Muppety ruszą na Waszyngton

  Na trzy dni przed amerykańskimi wyborami prezydenckimi w Waszyngtonie może odbyć się niezwykła manifestacja. Mają wziąć w niej udział tysiące muppetów z "Ulicy Sezamkowej", na czele z Wielkim Ptakiem. Przyjadą do stolicy protestować przeciw cięciom w telewizji PBS.

 • "Kiedy jesteś gorący, muszą pojawić się płomienie"

  The Killers to gwiazdy rocka na miarę XXI wieku: ułożeni, uprzejmi, maksymalnie profesjonalni, stroniący od używek. Nie udają buntowników i nie brzydzą się listami przebojów. 18 września ukaże się ich czwarty album - "Battle Born".

 • Usprawiedliwia brutalne tortury?

  Wchodzący na ekrany polskich kin film "Wróg numer jeden" - opowiadający o kulisach schwytania Osamy bin Ladena - wzbudza w USA kontrowersje, rodząc pytanie, czy tortury są usprawiedliwione. Według b. szefów CIA specjalne techniki przesłuchań były kluczowe w walce z Al-Kaidą.

Wideo na temat: mitt romney w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.