• Informacje na temat:

  młoda dziewica

Artykuły na temat: młoda dziewica
 • Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop, ma już dość artykułów prasowych, w których określa się ją jako głupią blondynkę. Poza tym czuje się dumna z tego, że w przeciwieństwie do Britney Spears, swej największej rywalki, nie czekała ze swą inicjacją seksualną aż do ślubu.

 • Novum na rynku polskich seriali

  To novum na rynku polskich seriali - tak o nowym formacie telewizji TVN, zatytułowanym "Klub szalonych dziewic" , mówi Anna Dereszowska.

 • Takiego serialu jeszcze nie było

  Przyjaźń, miłość, problemy z mężczyznami i kłopoty w pracy. Seks, odważny humor oraz... łzy wzruszenia. Tak życia młodych kobiet jeszcze w Polsce nie pokazywano. "Klub szalonych dziewic" już od 2 marca w telewizji TVN.

 • O seksie i relacjach damsko-męskich

  Podczas zdjęć próbnych twórcy serialu "Klub szalonych dziewic" bacznie przyglądali się Monice Buchowiec. Dlatego jej bohaterka - Joanna ma z nią wiele wspólnego. Coś je jednak różni...

 • "KSD": Moja bohaterka eksploduje

  Dominikę Łakomską, znaną dotąd przede wszystkim z "Egzaminu z życia" od niedawna możemy oglądać w nowym serialu - "Klub szalonych dziewic" , gdzie gra przykładną żonę i kochającą matkę dwójki dzieci. W jakim stopniu aktorka przypominana swoją bohaterkę?

 • Britney Spears gotowa na seks!

  Jeśli wierzyć informacjom udzielonym przez przyjaciół Britney Spears, uznawana powszechnie za "królową dziewic" wokalistka nie może już się doczekać utraty cnoty. Na razie zaopatrzyła się w odpowiednią lekturę instruktażową. Jednocześnie jeden z branżowych magazynów uznał Britney za najbardziej seksowną ze wszystkich piosenkarzy płci obojga. Młoda gwiazda czyta rzekomo do poduszki w swej...

 • Britney Spears: Orgazm na scenie

  ...kolana. Jej ruchy, gesty i mimika są niesamowite" - powiedział jeden ze znajomych wokalistki. Tymczasem wiadomo także, iż młoda piosenkarka nagrała utwór w duecie ze swym chłopakiem. Pomimo...

 • Janet Jackson, idąc w ślady Madonny, zdecydowała się udzielić kilku porad swojej młodszej koleżance po fachu Britney Spears. Czarnoskóra piosenkarka twierdzi, iż bardzo dobrze wie przez co przechodzi obecnie autorka przeboju "Baby One More Time", ponieważ sama była niegdyś w podobnej sytuacji.

 • Hawke i Delpy znowu razem

  Ethan Hawke ( "Stowarzyszenie umarłych poetów" ) i Julie Delpy ( "Trzy kolory. Biały" ), bohaterowie obrazów "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" , znowu spotkają się na planie. Zapowiada się niezwykła produkcja, gdyż film zatytułowany "Bathory" będzie debiutem reżyserskim Julie Delpy.

 • Monica Bellucci u Gilliama

  Monica Bellucci ( "Nieodwracalne" , "Matrix Reaktywacja" ) wcieli się w postać złej królowej w filmie fantastycznym "The Brothers Grimm". Obraz jest opowieścią o losach dwóch braci-oszustów, którzy udają czarnoksiężników do chwili, gdy stają w obliczu prawdziwej klątwy. Terry Gilliam ( "Las Vegas Parano" , "12 małp" ) realizuje właśnie zdjęcia do tego projektu w Pradze.

Wideo na temat: młoda dziewica
 • "Wojna polsko-ruska"

  Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o nieokiełznanej sile ich wyobraźni! To filmowy rollercoaster o łapczywej miłości, która totalnie potrafi odmienić zwyczajne życie. Film jest opowieścią o sile uczuć, które sprawiają, że chcemy w życiu spróbować wszystkiego oraz zderzyć oczekiwania z własną wyobraźnią. Film zrealizowano z niesamowitą dynamiką wykorzystując rewelacyjne efekty specjalne, popisy kaskaderów,...

Dyskusje na temat: młoda dziewica
 • Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  "Majka zawsze dziewica" powinien się nazywać ten serial. Kolejna produkcja, z której dowiemy się , że każda odnosząca sukcesy młoda singielka , to tak naprawdę zakompleksiona dziewczyneczka, która marzy o tym żeby siedzieć przy garach wśród gromadki dzieci i czekać na powrót męża-prezesa.

 • Re: Miłosz zdradzi Bożenkę w Walentynki!

  Stara to Ty tracisz najlepsze lata swego życia. Dostaniesz kolesia, który Cie puknie i znajdzie lepszą w te klocki. Bo Ty dziewica z ksiązkową wiedza podręcznikową. Pruj się stara pókiś młoda... bo póxniej nie pomoże puder óz gdy dupa stara będzie już:)

 • Re: Miłosz zdradzi Bożenkę w Walentynki!

  Stara to Ty tracisz najlepsze lata swego życia. Dostaniesz kolesia, który Cie puknie i znajdzie lepszą w te klocki. Bo Ty dziewica z ksiązkową wiedza podręcznikową. Pruj się stara pókiś młoda... bo póxniej nie pomoże puder óz gdy dupa stara będzie już:) sam sie pukaj tzreba sie szanowac,bo takie co je pukaja na lewo na prawo to pozniej nikt nie bedzie chcial,.lepiej zaczekac na kogos