• Informacje na temat:

  młoda edyta górniak

Artykuły na temat: młoda edyta górniak
 • Edyta Górniak znów zakochana?! Nie brakuje jej jednak zmartwień!

  Ostatnie kilkanaście dni spędzili razem w Trójmieście. W domowym zaciszu pod rygorem kwarantanny, odcięci od świata... Czyżby Edyta Górniak (47 l.) dała drugą szansę Tomaszowi? Jednak gdy z jednej strony jej serce się raduje, z drugiej odczuwa wielki smutek. Wszystko przez to, że nie może zobaczyć się po długim czasie rozłąki ze schorowaną mamą.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Nie zgadniecie, w co Edyta Górniak wkręciła syna!

  O tym, że Edyta Górniak będzie uczyła się jeździć samochodem, wiadomo już od pewnego czasu. Wielu odlicza dni do premiery show, gdyż okazało się, że w programie zobaczymy także syna Edzi – Allana Krupę (15 l.)

 • Agnieszka Twardowska w "The Voice Of Poland". Co za występ!

  Wszyscy jurorzy programu "The Voice Of Poland" odwrócili swoje fotele po zachwycającym występie Agnieszki Twardowskiej.

 • Edyta Górniak opłakuje Korę! Fani wytknęli jej hipokryzję!

  Edyta Górniak (45 l.) na swoim Facebooku postanowiła pożegnać artystkę. Zapomniała, że w internecie wciąż są dostępne jej wywiady, w których ostro Korę krytykowała?

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Edyta Górniak wyjechała do Ameryki za miłością?!

  Stało się! Dom Edyty Górniak (43 l.) w podkrakowskich Mogilanach stoi pusty. Kilka dni temu artystka spakowała ostatnie rzeczy. Z synem Allanem (12 l.) poleciała do… Los Angeles. Na stałe. Allan pójdzie do katolickiej szkoły, a ona sama rzuci się w wir pracy. Tylko co stoi za tak nagłą i zaskakującą decyzją gwiazdy?

 • "The Voice of Poland": Edyta Górniak skrzywdziła Olgę Jankowską?

  65 do 35 dla Jagody Kret - tak w "The Voice of Poland" rozdzieliła punkty Edyta Górniak, odbierając Oldze Jankowskiej szanse na awans. Dlaczego to zrobiła? I co na to jej podopieczne?