• Informacje na temat:

  młoda edyta jungowska

Artykuły na temat: młoda edyta jungowska
 • Edyta Jungowska i Adam Hanuszkiewicz: Co tak naprawdę ich łączyło?

  Edyta Jungowska miała 23 lata, kiedy zapukała do jego gabinetu. Adam Hanuszkiewicz zachwycił się nią i od razu dał angaż. O łączącej ich przez lata relacji wiedziało niewielu. Bywało, że między nimi mocno iskrzyło...

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • Edyta Jungowska zorganizuje wesele Bożence i Miłoszowi!

  Choć Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha) mają się pobrać dopiero za pół roku, pan Kazuń (Krzysztof Janczar) wyda dyspozycje, by niezwłocznie rozpocząć przygotowania do wesela. W tym celu zatrudni weddingplanerkę (Edyta Jungowska). Poznaj szczegóły!

 • Polskie filmy w roku 2005

  W 2005 roku na ekrany polskich kin wejdzie około 20 filmów polskiej produkcji. W 2004 roku było ich tylko 15. Wśród nowości można się spodziewać m.in. "Wróżb kumaka", "Mistrza" , "Trzeciego" , "Tulipanów", "W dół kolorowym wzgórzem" i "Persona non grata".

 • Magdalena Cwenówna: Tego nie umiała wybaczyć

  Chciała być dla niego tą jedyną – powierniczką jego tajemnic i muzą. I była, ale do czasu, gdy w teatrze, w którym oboje pracowali, pojawiła się młodziutka Edyta Jungowska.

 • Uciekająca panna młoda

  Niektóre kobiety nie lubią niespodzianek. Znakomitym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest siostra Bożenka Leszczyńska-Zbieć (Edyta Jungowska) z serialu "Na dobre i na złe". Jak już wiadomo, w czasie romantycznego wypadu do Amsterdamu Ruud Van Graff (Redbad Klijnstra) poprosił Bożenkę o rękę w obecności swoich holenderskich rodziców (Rick Nicolet i Theo Pont). Ona - choć mocno zaskoczona...

 • Powiedzą sobie "tak"

  Siostra Bożenka (Edyta Jungowska) z "Na dobre i na złe" poślubi holenderskiego doktora Ruuda Van Graffa (Redbad Klijnstra) w łemkowskiej cerkwi w Beskidzie Niskim.

 • Gwiazdy radzą pracującym mamom...

  Przedszkola czy niania? To pytanie, które zadaje sobie niemal każda młoda mama. Zapytaliśmy znane z seriali aktorki, jaką decyzję podjęły, gdy zostały matkami i stanęły przed wyborem, czy powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem niani, czy wysłać je do przedszkola.

 • "Na dobre i na złe": Serial o lekarzach z Leśnej Góry nie zniknie z anteny!

  ...niewyobrażalną popularność zdobyli m.in. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Agnieszka Dygant, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Paweł Wilczak, Tomasz Kot, Maciej Zakościelny, Andrzej...

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ...kłótni z doktorem Burskim. - Nasza serialowa znajomość zaczęła się na parkingu. Zajechał mi drogę, więc wyzwałam go od dupków. Ja - młoda aktorka, mogłam sobie poużywać na takiej gwieździe! - dodaje...