• Informacje na temat:

  młoda kate moss

Artykuły na temat: młoda kate moss
 • Narkotykowe kłopoty Kate Moss

  Słynna topmodelka Kate Moss (31 l.) zostanie przesłuchana przez brytyjską policję w związku z zarzutami o zażywanie kokainy w trakcie sesji nagraniowej jej partnera, Petera Doherty. Dziennik "Daily Mirror" opublikował zdjęcia, rzekomo ukazujące jak Moss zażywa kokainę. Publikacja ta wywołała burzę wokół modelki.

 • Wzięli ślub w sekrecie

  Modelka Kate Moss i rockman Jamie Hince z zespołu The Kills są od kilku miesięcy małżeństwem. Informacja o ślubie gwiazdorskiej pary przeciekła do mediów dopiero teraz.

 • Najlepiej ubrane kobiety świata

  Audrey Hepburne, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Madonna, Sarah Jessica Parker - poznajcie tajemnice stylu kobiet, które przeszły do historii jako najlepiej ubrane na świecie.

 • Mulligan najlepiej ubraną gwiazdą

  Carey Mulligan została okrzyknięta przez "Harper Baazar" najlepiej ubraną kobietą roku. Kogo pokonała? Między innymi mocno związane ze światem mody rodaczki Victorię Beckham, Stellę McCartney i Kate Moss oraz mieszkającą na stałe na Wyspach - Gwyneth Paltrow.

 • Maria Antonina pierwszą gwiazdą

  Dziewczyna wchodzi do pokoju pełnego wpatrujących się w nią oczu. Ma na sobie ubrania za równowartość kilkunastu średnich krajowych. Może wszystko: rozpocząć tańce, alkoholowe upojenia albo seksualną orgię. Czego nie zrobi i tak skupi na sobie uwagę wszystkich. Jest najsłynniejszą osobą w kraju. Paris Hilton? Kate Moss? Ależ skąd. Maria Antonina.

 • Premiera nowego filmu Liv Tyler

  Liv Tyler przybyła na premierę bez swojego narzeczonego Roystona Langdona, który musiał pozostać w Nowym Jorku. Młoda gwiazda pojawiła się przed budynkiem kina w czarnym żakiecie, białym futerku i koszulce w stylu hippisowskim. Dla kontrastu, również obecna na premierze topmodelka Kate Moss, przyjaciółka Liv Tyler, wystąpiła w eleganckiej czarnej sukience mini i kolorowym szalu. "Gram piękną...

 • Helen Mirren: Piękna?

  .... "Prawdą jest to, że z wiekiem nie nabierasz większej pewności siebie, po prostu mniej się przejmujesz" - wyjaśnia. "Nienawidzę słowa 'piękna'. Kate Moss jest piękna, podobnie jak David Beckham(...) lepiej, niż kiedy byłam młoda. Zdecydowanie nie. Ale wraz z wiekiem, dzieje się coś wspaniałego - masz to gdzieś. Nie wyglądam tak dobrze, jak kiedyś, ale co mnie to obchodzi" - przyznaje aktorka.

 • Kim jest Kasia Moś?

  ...szerzej nieznaną, ale nie zamierza się specjalnie przejmować komentarzami na swój temat. - Ludzie piszą i myślą, że Kasia Moś to mój artystyczny pseudonim, że jestem podróbką Kate Moss. Kasia Moś-łoś(...) fortepianie w zeszłym roku. - Śpiewam od 15. roku życia. Wtedy nagrałam pierwsze demo, które przypadkiem trafiło do rąk pana Roberta Jansona. Stwierdził, że jestem jeszcze za młoda. Dwa lata później...

 • Elegantki wszech czasów

  ...komentując wyniki Elsa McAlonan, redaktorka naczelna "Woman's Journal". Spośród młodych gwiazd w rankingu znalazły się tylko Catherine Zeta-Jones (miejsce piąte) oraz Kate Moss (miejsce ósme). Oto(...) Deneuve , francuska aktorka (1943) 5. Catherine Zeta-Jones , walijska aktorka (1969) 6. Isabella Rossellini , włosko-szwedzka aktorka (1952) 7. Lauren Bacall , amerykańska aktorka (1924) 8. Kate Moss...

 • Kraków Live Festival 2016: Kto wystąpi i kogo warto zobaczyć?

  ...w ostatnim czasie duet bardzo chętnie współpracuje z pięknymi kobietami. W trzech ostatnich klipach grupy wystąpiły Cate Blanchett ("The Spoils"), Kate Moss ("Ritual Spirit") oraz Rosamund Pike(...) sławę zdobyła młoda tancerka Maddie Ziegler (obecnie mająca 13 lat), biły rekordy oglądalności na Youtube. Mniejszą popularnością cieszy się natomiast siódmy album Sii "This Is Acting" wydany na...