• Informacje na temat:

  młoda królowa elżbieta

Artykuły na temat: młoda królowa elżbieta
 • Królowa Elżbieta II takie tajemnice skrywa w skarbcu! Co za bogactwo!

  II.  Pęknięta w dniu ślubu tiara królowej Marii Pierwotnie był to diamentowy naszyjnik, który w 1893 r. królowa Wiktoria podarowała w prezencie ślubnym synowej, żonie przyszłego króla Jerzego V. Dwie dekady później królowa Maria przerobiła go na spektakularną tiarę.  To właśnie ona błyszczała na głowie Elżbiety II w dniu jej ślubu z księciem Filipem w 1947 r. Choć niewiele brakowało, żeby...

 • Benedict Cumberbatch apeluje!

  Brytyjscy aktorzy Benedict Cumberbatch ("Gra tajemnic", "Sherlock") i Stephen Fry ("V jak vendetta", "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii") wraz z ponad 40 tys. ludzi podpisali się pod listem otwartym, w którym wezwali brytyjski rząd do ułaskawienia 49 tys. mężczyzn, skazanych za homoseksualizm - podają brytyjskie media.

 • Królowa Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie dotyczące odejścia Meghan i Harry'ego! Koniec niedomówień!

  Królowa Elżbieta II (93 l.) w końcu zabrała głos w sprawie, którą od kilku dni żyje niemal cały świat. Teraz już wszystko jasne...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Królowa Elżbieta II wciąż się z tym nie pogodziła! Mało kto na ją od tej strony!

  Rozwody w rodzinie, młoda kochanka premiera, homoseksualny ślub kuzyna… To wszystko za dużo jak dla konserwatywnej królowej Elżbiety II. (93 l.).

 • Nie żyje Richard Attenborough

  W wieku 90 lat zmarł słynny brytyjski aktor, reżyser i producent filmowy Richard Attenborough - poinformowała w niedzielę, 24 sierpnia, późnym wieczorem brytyjska stacja BBC, powołując się na jego syna.

 • Królowa Elżbieta przez lata przymykała oko na te skandale! To szokujące!

  Rodzina królewska tylko z pozoru nie ma wad i unika udziału w szokujących sprawach. Tak naprawdę mury pałacu Buckingham widziały w swojej historii niejedno! O tym doskonale wie królowa Elżbieta II, która dziś obchodzi swoje 92. urodziny.

 • Ślub w cieniu żałoby

  Po ponad trzydziestu latach burzliwego romansu, brytyjski następca tronu, książę Walii Karol, poślubił w sobotę, 9 kwietnia, po południu, swoją długoletnią kochankę Camillę Parker Bowles. Uroczystości weselne miały charakter prywatny.

 • Elżbieta Czyżewska: Smutne losy gwiazdy polskiego kina

  ..."Była urocza, szalenie zabawna, szybka, inteligentna. Okazuje się, że to się mężczyznom podobało" – wyznała Beata Tyszkiewicz w filmie „Aktorka”, poświęconym Elżbiecie Czyżewskiej (†72 l.). 17 czerwca minęła 10. rocznica jej śmierci. Aktorka nie tylko łatwo się zakochiwała, ale na początku lat 60. zrobiła równie szybką karierę w polskim kinie. Ale zanim Elżbieta została gwiazdą, wiodła żywot...

 • Takiego ślubu jeszcze nie było!

  W piątek, 29 kwietnia, oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię. Książę William wziął ślub ze swoją narzeczoną, Kate Middleton. Obszerne relacje z tego wydarzenia pokazały także polskie stacje telewizyjne.

Zdjęcia na temat: młoda królowa elżbieta