• Informacje na temat:

  młoda olga frycz

Artykuły na temat: młoda olga frycz
 • Olga Frycz: Bunt, seks, muzyka

  .... Młodzieńczy, idealistyczny świat zostanie zderzony z bezwzględną rzeczywistością. Olga Frycz wciela się w filmie w postać Basi, wrażliwej nastolatki zakochanej w Janku, liderze punkrockowej kapeli(...) pierwszy kochała i buntowała się Olga w życiu prywatnym? "Ta pierwsza, młodzieńcza miłość jest już za mną. Mam z nią jedynie pozytywne wspomnienia i skojarzenia. Byliśmy szczęśliwi, choć z czasem nasze...

 • Samodzielna Olga Frycz

  Jan Frycz, ojciec młodej aktorki Olgi ("Dom nad rozlewiskiem"), nie pomagał w karierze swej córce. Jak twierdzi 23-latka, "tata nie wiedział nawet o moich wszystkich poczynaniach".

 • Jan Frycz: Czysta przyjemność

  Nie mam niedosytu pojawiania się w telewizji - przyznaje Jan Frycz. Co więc sprawiło, że zdecydował się wystąpić w serialu "Na noże"? - Postać Mariana Majchrzaka, ojca trójki dorosłych dzieci, jest po prostu ciekawa - mówi aktor. Niebawem zobaczymy go także w filmie "Kantor. Nigdy tu już nie powrócę".

 • "To film o nas, o młodych"

  ...film o nas, o młodych" - powiedziała Olga Frycz, główna bohaterka filmu. "To jest film również mojego pokolenia, pewne sprawy są bowiem uniwersalne i poruszają nas bez względu na wiek. Chciałbym bardzo(...) festiwalu filmów niezależnych w Sundance. Utwór "Kołysanka" w oryginalnym wykonaniu młodych aktorów: Janek (Mateusz Kościukiewicz) zakochany jest w Basi (Olga Frycz). Mogłoby się wydawać, że nic nie...

 • Rozbiła rodzinę. Tak jak jej ojciec

  Olga Frycz mówi, że nie zna ojca, bo opuścił ją, gdy była dzieckiem. Teraz nie potrafi zaufać mężczyznom.

 • Stereotypowa matka z dzieckiem? Nie!

  Krzysztof Kowalewski, Olga Frycz i Cezary Żak - to tylko niektóre z gwiazd obecne na premierze filmu "Ki" Leszka Dawida. Do warszawskiego kina Praha przybyła także odtwórczyni głównej roli - Roma Gąsiorowska. "Ki" wejdzie do kin 30 września.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Maciej Stuhr zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych, Edyta Górniak chowa urazę do Cleo, Olga Frycz wychowuje córkę na wegetariankę, a Anna Wędzikowska zdaje się lewitować na podrasowanym w Photoshopie zdjęciu. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z września w mediach społecznościowych.

 • One na pewno zrobią karierę!

  Joanna Kulig, Olga Frycz i Agnieszka Podsiadlik to trzy nieprzeciętnie zdolne aktorki młodego pokolenia, które spotkały się na planie "Maratonu tańca", najnowszego filmu Magdaleny Łazarkiewicz.

 • Nadzieja polskiego kina?

  Ogromną siłą najnowszego filmu Jacka Borcucha "Wszystko co kocham" są młodzi, nieopatrzeni aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza i Olga Frycz. O tej piątce polskie kino jeszcze nie raz usłyszy.

 • Wesele w "M jak miłość"

  Na tę chwilę widzowie serialu czekali od wielu miesięcy: Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wreszcie zostaną mężem i żoną! Ślub będzie wzruszający i pełen niespodzianek.

Dyskusje na temat: młoda olga frycz