• Informacje na temat:

  młoda projektantka

Artykuły na temat: młoda projektantka
 • Roma Gąsiorowska: Aktorka, projektantka, matka

  Młoda gwiazda polskiego kina, Roma Gąsiorowska, obchodzi we wtorek 32. urodziny. W tym roku aktorka ma także inny powód do świętowania, bowiem mija dokładnie 10 lat od jej pierwszej filmowej roli.

 • Projektantka tekściarką

  Słynna projektantka mody pracuje dla młodego wokalisty Dawida Koczy, pamiętanego z udziału z IV edycji "Idola" i programu Michała Wiśniewskiego "Jestem, jaki jestem" (zajął 3. miejsce). To właśnie w tym drugim show poznali się Ewa i Dawid. Projektantka była w programie jurorką. Gdy miała wskazać, co zmieniłaby w Dawidzie, odrzekła wtedy: "Nic! W żadnym wypadku!". "Dawid ma charyzmę, wielki talent...

 • Natasza Urbańska projektantką

  Wie, że jej kariera na scenie nie będzie trwać wiecznie. Szuka więc dla siebie nowej drogi.

 • Blog 27: Tola projektantką

  Liderka zespołu Blog 27, Tola Szlagowska, otrzymała propozycję od dużej międzynarodowej firmy dotyczącą zaprojektowania własnej linii odzieży .

 • Panna młoda straciła dziecko i została wdową

  Młodzi bohaterowie "Pierwszej miłości" sakramentalne "tak" powiedzieli sobie na wrocławskim rynku. Niestety, ich małżeństwo trwało krótko i nie było sielanką. Piękna panna młoda (w tej roli Urszula Dębska) straciła dziecko i została wdową.

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • Natalia Szroeder: Lidia Kalita czyta w moich myślach

  Wokalistka podkreśla, że doskonale czuje się w kreacjach od Lidii Kality. Są one współczesne, nowoczesne i z klasą, a do tego bardzo wygodne, co jest niezwykle ważne na scenie. Projektantka dobrze zna styl, gust i oczekiwania piosenkarki. Kreacje dla niej mają podkreślać młodość, świeżość i duży potencjał artystyczny.

 • Natalia Klimas: Poznać Sarah Jessikę Parker

  Młoda i zdolna polska aktorka, córka znanej projektantki Joanny Klimas, opowiedziała o kulisach pracy w Hollywood. W programie "Studio Weekend" pochwaliła się znajomością z gwiazdą serialu "Seks w wielkim mieście" - samą Sarah Jessica Parker.

 • Prawie zagrała dziewczynę Bonda

  Weronika Rosati prawie zagrała dziewczynę Bonda. Młoda aktorka dzielnie walczyła o rolę, jednak reżyser wybrał Olgę Kurylenko.

 • Amelia zagra Coco Chanel

  Nad projektem pracuje Anne Fontaine. Scenariusz opowie o życiu Coco Chanel zanim stałą się światowej sławy kreatorką mody. "Chcę opowiedzieć o wewnętrznej drodze, jaką przeszła ta młoda kobieta. Była biedna, nie wykształcona, ale dzięki niezwykłej osobowości stała się ikoną swoich czasów" - powiedziała reżyserka Anne Fontaine. Budżet produkcji wynosi 15 milionów dolarów. Zdjęcia rozpoczną się na...

Zdjęcia na temat: młoda projektantka
Wideo na temat: młoda projektantka
 • "Pierwsza miłość": Marysia (Aneta Zając) wybiera suknię ślubną!

  Ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami… Serialowa Marysia wybrała się do butiku z sukniami ślubnymi! W jakiej kreacji zobaczymy przyszłą pannę młodą? Warto wspomnieć, że wszystkie suknie występujące w serialu – ślubne, wieczorowe, weselne – projektuje Agnieszka Światły, projektantka, która współpracuje z serialem od lat!

 • Ewa Minge: Radek wywoził Rozenek pod kocem!

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek zaprojektowała Ewa Minge. Kreacja była szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego jest ona tak wyjątkowa? Projektantka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o wymagającej pracy nad stylizacjami wspomnianej panny młodej. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Ewa Minge o pracy nad sukienką Rozenek: Gośka przyjeżdżała z zupą dla krawcowych

  Projektantka Ewa Minge jest zachwycona współpracą z Małgorzatą Rozenek. Jej zdaniem gwiazda TVN jest słodką i ciepłą kobietą, która na przymiarki sukni ślubnej przywoziła zupę dla krawcowych. Kreacja wzorowana była na sukni, którą Minge projektowała na potrzeby filmu „Dolina Bogów” z Johnem Malkovichem i Joshem Hartnettem. Zebrała za nią wiele gratulacji od gości weselnych i ojca panny młodej.