• Informacje na temat:

  młoda sophia loren

Artykuły na temat: młoda sophia loren
 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Nikt się tego nie spodziewał

  Gdy pierwszy raz się spotkali, Sophia Loren miała 16 lat, ale roztaczała już blask kobiecości. Carlo Ponti był ponad 20 lat starszy, dużo od niej niższy, łysawy i żonaty. Tak się w siebie zapatrzyli, że przeżyli razem ponad pół wieku. On ją wielbił, a ona miała w nim wsparcie, o jakim zawsze marzyła.

 • Sophia Loren w kampanii reklamowej

  ..."Choć wielokrotnie otrzymywałam propozycje udziału w kampaniach reklamowych, nigdy się nie godziłam, aktorstwo było najważniejsze" - przyznaje Sophia Loren. Aktorka zrobiła jednak wyjątek dla duetu Dolce & Gabbana - będzie nową twarzą ich linii kosmetyków.

 • Sophia Loren: Jej życie na ekranie

  Sophia Loren powiedziała, że jej życie "było bajką". Włoska gwiazda, która we wrześniu skończyła 75 lat, zakończyła w czwartek, 3 grudnia, prace na planie filmu telewizyjnego "Mój dom jest pełen luster", opowiadającego o jej życiu.

 • Film ze sceną striptizu Sophii Loren ma 75 lat

  Włoska aktorka, Sophia Loren 75 lat temu zagrała w filmie "Wczoraj, dziś, jutro", ucieleśniając trzy osobowości. Scena striptizu w wykonaniu gwiazdy dziś uchodzi za kultową.

 • Film o życiu Sophii Loren

  Na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji premiery filmu fabularnego, opowiadającego o rodzinie Sophii Loren, znana aktorka we łzach mówiła o swoim życiu. Obraz zostanie nadany we włoskiej telewizji RAI w niedzielę (14 marca) i poniedziałek (15 marca).

 • Jadwiga Andegawenka i Sophia Loren

  ..."Dość intensywnie pracuję i chyba dlatego udało mi się zrobić prawie czterdzieści pełnometrażowych filmów, w większości autorskich. Zawsze pracuję nad kilkoma na raz" - w rozmowie z Tomaszem Piekarskim mówi Krzysztof Zanussi. Jeden z najbardziej znanych w świecie polskich filmowców ma w planie nowe projekty - jeden o Jadwidze Andegawence, drugi - z... Sophią Loren.

 • Wiecznie młode babcie

  ...znaleźć wolną chwilę dla swoich dwóch wnuczek. Niedawno nawet 79-letnia Sophia Loren, która na co dzień zajmuje się rozpieszczaniem trójki maluchów, postanowiła przypomnieć o sobie widzom. Wystąpiła(...) ołtarz. Nawet jeśli panna młoda ma 73 lata i dwoje wnucząt. W zeszłym roku Tina Turner, zwana przez fanów pieszczotliwie "babcią rocka", wyszła za mąż za 57-letniego producenta muzycznego Erwina Bacha...

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Pontiemu zaczęła statystować w filmach. Jeszcze pod rodowym nazwiskiem Scicolone, które Carlo Ponti dopiero po pewnym czasie zmienił na Loren. Pseudonim, pod którym Sophia jest znana na całym świecie, wziął się ze zmiany jednej litery w nazwisku znanej w owych latach szwedzkiej aktorki Marty Toren, której plakat wisiał w gabinecie Pontiego. Sophia Loren i Carlo Ponti zaczęli się spotykać. "Ponieważ był...

 • Jean-Paul Belmondo: Od boksera do aktora

  Trzymał w ramionach największe gwiazdy światowego kina - Jeanne Moreau, Catherine Deneuve i Sophię Loren. Jean-Paul Belmondo, jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów, we wtorek, 9 kwietnia, obchodzi 80. urodziny. Najlepsze jego kreacje pochodzą z filmów: "Do utraty tchu", "Borsalino", "Zawodowiec" i "Stravinsky".

 • Stonesi nie zagrają w 2010

  ...klasycznego albumu "Exile On Main Street" (1972), uzupełnioną o kilka zupełnie nowych utworów ("Plunder My Soul", "Following The River", "Sophia Loren"). Czytaj także: Ronnie Wood zdradzał kochankę...