• Informacje na temat:

  młode hollywood

Artykuły na temat: młode hollywood
 • Timothée Chalamet: Książę Hollywood

  Jego fenomen porównuje się do młodego Leonardo DiCaprio i Jamesa Deana. Światu objawił się jako Elio w filmie "Tamte dni, tamte noce", w tym samym roku pojawił się też w "Lady Bird". Rola w filmie(...) i Saoirse Ronan. Jak widać, młodego i zdolnego aktora trzymają równie młode i zdolne aktorki - Timothée od niedawna spotyka się z córką Johnny'ego Deppa, Lily-Rose Depp. Do wyczekiwanych produkcji...

 • Legendarny hotel Hollywood

  Hotel Chateau Marmont w Hollywood to legenda. Wybudowany w 1927 roku przy Sunset Boulevard 8221, szybko stał się jednym z najmodniejszych lokali w mieście. Jest ściśle związany z historią Fabryki Snów.

 • Michael Cimino: Homofobiczne Hollywood

  Młody aktor Michael Cimino wystąpił ostatnio w wyprodukowanym przez platformę streamingową Hulu serialu "Love, Victor". Zagrał w nim główną rolę - nastolatka, który odkrywa swoją homoseksualność. W wywiadzie dla portalu "Indiewire" Cimino przekonuje, że w Hollywood wciąż aktualne jest przekonanie, że aktorzy nie powinni zaczynać swojej kariery od wcielenia się w postać geja.

 • Hollywood: Pierwsza premiera filmowa od wybuchu pandemii

  ...10 marca 2020 roku - tego dnia w Hollywood odbyła się ostatnia uroczysta premiera filmowa, podczas której pokazano film "Bloodshot" z Vinem Dieselem. Ponad trzy miesiące później twórcy filmowi znów stanęli w Hollywood na czerwonym dywanie. W środowy wieczór, 24 czerwca, w kinie The Montalban Theater Rooftop Cinema zorganizowana została premiera niezależnej komedii "aTypical Wednesday".

 • ​Catherine Deneuve: Łatwiej się starzeć w Europie niż w Hollywood

  W tym roku Catherine Deneuve skończy 76 lat. Francuska ikona piękna przyznaje, że nie używa botoksu. Jej zdaniem łatwiej się starzeć w Europie niż Hollywood, choćby dlatego, że dojrzałe aktorki mają tu więcej szans, by realizować się w swoim zawodzie.

 • Dakota Johnson: Złote dziecko Hollywood

  Od złotego dziecka Hollywood i miss Złotych Globów, przez Anastasię Steele, która usidliła pana Greya, do jednej z najciekawszych aktorek młodego pokolenia - oto życiorys Dakoty Johnson.

 • Wszystkie drogi prowadzą do... Hollywood

  Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto patrząc na hollywoodzkie gwiazdy, nigdy nie marzył o czerwonym dywanie i wygrzewaniu się w blasku reflektorów. Nic dziwnego, że podobne marzenia snują dziesiątki polskich aktorów i aktorek. Hollywood to w dalszym ciągu serce światowej kinematografii. W kolejce po sukces ustawiają się tam tysiące młodych filmowców, powiedzie się zaledwie kilku. Tym zza...

 • Shailene Woodley: Dziewczyna, która rozbraja Hollywood

  Porównywana długo do Jennifer Lawrence aktorka wie jednak, jak zwrócić na siebie uwagę Hollywood, w którym w ostatnich latach stała się jednym z najgorętszych nazwisk. Była prawdziwą twardzielką(...), nakłaniając ich do zaangażowania w sprawy polityczne. Powiew świeżości w Hollywood, Rówieśniczki Shailene pamiętają ją z kultowego serialu dla millenialsów "Życie na fali", gdzie zagrała...

 • "Pewnego razu w Hollywood" to gloryfikacja pedofilii?

  Dla wielu widzów film Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood" to list miłosny, napisany przez reżysera do tzw. złotej ery Hollywood. Nie dla Nicole Haggard, autorki czekającej na wydanie książki "Race, Sex and Hollywood". Za pośrednictwem portalu The Wrap pisarka punktuje elementy filmu Tarantino, na które nikt nie zdaje się zwracać uwagi.

 • "Pewnego razu... w Hollywood" nagrodzone przez krytyków

  ...12 stycznia ogłoszono zwycięzców nagród Critics' Choice 2020 - przyznawanych przez Broadcast Film Critics Association. Najwięcej statuetek otrzymało najnowsze dzieło Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood", które zdobyło cztery wyróżnienia.

Zdjęcia na temat: młode hollywood
Wideo na temat: młode hollywood
 • Iwona Burnat i Reggie Benjamin już po ślubie!

  Gwiazda „Żon Hollywood” Iwona Burnat oraz jej ukochany, popularny wokalistka, Reggie Benjamin niedawno wzięli ślub. Opowiedzieli o tym w „Dzień Dobry TVN”. Iwona przyznała, że zawsze chciała ślubu, ale długo musiała czekać na oświadczyny. W końcu ukochany poprosił ją o rękę. „Wesele było dosyć trudne, bo polsko-hinduskie. Moi rodzice nie piją alkoholu, a Polacy raczej pijają. Ale chcieliśmy

Dyskusje na temat: młode hollywood