• Informacje na temat:

  młode mamy celebrytki

Artykuły na temat: młode mamy celebrytki
 • 18-latka najgorszą celebrytką

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Miley Cyrus została wybrana przez internautów celebrytką, która ma najgorszy wpływ na młodych fanów.

 • Będzie miała dziecko. 7 miesięcy po pierwszym

  ...23-letnia córka słynnego Boba Geldofa poinformowała, że jest w ciąży. Stało się to zaledwie siedem miesięcy po tym, jak na świat przyszedł syn Peaches i wokalisty zespołu S.C.U.M., któremu dano na imię Astala. Młode małżeństwo będzie miało kolejnego chłopca, który otrzyma imię Phaedra. "To imię ze starożytnej greckiej sztuki, ale można je też usłyszeć w piosence 'Some Velvet Morning' Lee...

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Kim Kardashian została świętą

  Kim Kardashian jest bez wątpienia najgorętszą celebrytką roku. Po roli panny młodej przyszedł czas na wcielenie się w postać świętej!

 • Ewelina Lisowska: To jest straszna wiocha!

  Ewelina Lisowska deklaruje, że nie da z siebie zrobić celebrytki.

 • Sasha Strunin: Pozwalałam, by pokazywanie się na ściankach przykryło mój zawód. To był błąd

  Zdaniem wokalistki aktywność celebrycka powinna być narzędziem promocyjnym, a nie celem samym w sobie. Gwiazda unika imprez niezwiązanych z jej zainteresowaniami, choć stara się nie potępiać osób, które z bywania na salonach uczyniły sposób na zarabianie pieniędzy. Przyznaje też, że w pierwszych latach kariery ona także zbyt często była celebrytką, a nie wokalistką.

 • Aleksandra Konieczna: Za stara jestem, żeby mi ktoś mówił, co mam robić

  ...nie pracować. Kariery wybuchają, gasną, a my nie mamy na to wpływu. Trzeba by nieustannie swoją obecność czymś podsycać, robić skandale. Nie mam takich tendencji. Wolę być w cieniu. Nawet okładka jest...

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  ...ukrywajmy - media same chętniej nagabują Górniak o sprawy prywatne niż o jakiekolwiek inne. To jednak sama wokalistka obsadziła siebie w roli celebrytki. Nowy album nic tu nie zmienia. Płyta sprzedaje się...

 • Kim Kardashian broni Kanye Westa: Taylor Swift kłamie?

  W lutym tego roku świat muzyczny żył konfliktem na linii Kanye West - Taylor Swift spowodowanym kontrowersyjnym tekstem rapera dotyczącym amerykańskiej wokalistki. Żona Westa, Kim Kardashian, postanowiła wziąć w obronę swojego męża i w jednym z wywiadów przyznała, że Swift zaakceptowała słowa piosenki Westa. Celebrytka twierdzi też, że ma na to dowód.

 • Donatan ostro o Rafalali: "Wybryk"

  Wykorzystująca pięć minut sławy celebrytka Rafalala skrytykowała strój współpracującej z Donatanem wokalistki Cleo. Na reakcję autora przeboju "My Słowianie" nie trzeba było długo czekać.

Wideo na temat: młode mamy celebrytki
 • Agnieszka Hyży: Super, że rodzina Polsatu się powiększa!

  Agnieszka Hyży (31 l.) popiera szybki powrót Pauliny Sykut do pracy. Uważa, że dla młodej mamy niezbędna jest możliwość oderwania na chwilę od obowiązków domowych. Agnieszka przekonuje jednak, że macierzyństwo całkowicie pochłania jej redakcyjną koleżankę. Twierdzi, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci. "Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu