• Informacje na temat:

  młodsza koleżanka

Artykuły na temat: młodsza koleżanka
 • Ma sporo młodszego "narzeczonego"

  ..."Imperium TV": Wciąż tryska pani humorem. Skąd dystans do świata? Zofia Czerwińska : - Poczucie humoru może być tylko wrodzone, a ja taka się urodziłam. Dlatego częściej niż inni dostrzegam śmieszne sytuacje. Często też sama jestem ich autorką. Kiedyś, gdy byłam młodsza, szedł za mną pewien podchmielony mężczyzna. 'Tak bym się z panią umówił' powtarzał, usiłując mnie dogonić. Gdy mu się to...

 • Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Chociaż Teresa Lipowska w tym roku skończy 83 lata, nadal jest aktywna zawodowo, a energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka po fachu. Gwiazda "M jak miłość" myśli już jednak o tym, co będzie, gdy w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.

 • Sława Przybylska waży tylko 46 kg! "Nie mogę być grubą, ciężką i niesprawną"

  2 listopada Sława Przybylska skończy 88 lat. Piosenkarka nie zwalnia jednak tempa, a formy mogą jej pozazdrościć dużo młodsze koleżanki po fachu.

 • Madonna wściekła na M.I.A.

  Do szału doprowadziła Królową Popu jej młodsza koleżanka z branży - M.I.A., informuje prasa w USA. Chodzi o występ podczas Super Bowl, finału rozgrywek futbolu amerykańskiego.

 • Danuta Szaflarska: Nieznane fakty z życia aktorki

  Pierwsza książkowa biografia Danuty Szaflarskiej ujawnia nieznane fakty z życia polskiej aktorki. Z książki Gabriela Michalika dowiemy się m.in. tego, że autorką przypisywanego aktorce przez wiele lat cytatu była w rzeczywistości jej młodsza o 20 lat koleżanka. "Jest doprawdy zaskakujące, że skutecznie przypisuje się Szaflarskiej autorstwo utworu, który był w pewnym czasie dość głośny wraz...

 • Kusząca Jennifer Lopez na Instagramie

  Jennifer Lopez w lipcu tego roku skończyła 49 lat, ale wyglądu pozazdrościć jej mogą o wiele młodsze koleżanki.

 • Ellen Burstyn: Zawsze w formie

  Mimo że jest nestorką aktorstwa, to zawodowej aktywności mogłaby jej pozazdrościć niejedna znacznie młodsza koleżanka po fachu. Podobnie zresztą jak urody, talentu i pozycji w hollywoodzkim światku. Z okazji 80. urodzin przypominamy najlepsze role Ellen Burstyn.

 • Ariana Grande na fali

  Nie jest wcale łatwo dostać się do elitarnego grona księżniczek popu. Długo czekaliśmy aż Rihanna, Katy Perry czy Taylor Swift poczują oddech konkurencji na plecach. I tak się składa, że ich młodsza koleżanka Ariana Grande właśnie szturmem podbija muzyczny rynek.

 • Tony Bennett wychwala Lady Gagę: Jest showmanką najwyższych lotów

  Tony Bennett nie przestaje komplementować Lady Gagi. 93-letni wokalista nazwał swoją koleżankę showmanką i chwalił jej rezydenturę w Las Vegas.

 • Molestowanie w krakowskiej Bagateli? Wstrząsające relacje

  "Gdy jedna z naszych koleżanek po wyjściu od dyrektora dostała ataku paniki i zaczęła wymiotować z przerażenia po tym, jak była napastowana, uznałyśmy, że nie możemy dalej milczeć. Zorientowałyśmy się też, że dyrektor wybiera na ofiary coraz młodsze dziewczyny" - mówią w rozmowie z portalem tvn24.pl pracownice krakowskiego Teatru Bagatela. Oskarżają one dyrektora Henryka Jacka Schoena o mobbing i molestowanie seksualne. On sam zaprzecza zarzutom.

Zdjęcia na temat: młodsza koleżanka
Wideo na temat: młodsza koleżanka
 • Anna Dereszowska: Kobiety są świetnymi pracownikami

  Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem - mówi Anna Dereszowska. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki.

 • Maria Pakulnis: Chcę żyć, pracować i czuć się potrzebną

  Zamykanie się w czterech ścianach to wydanie wyroku na siebie - uważa Maria Pakulnis. Zdaniem aktorki dojrzałe kobiety mają takie samo prawo do cieszenia się życiem, dbania o siebie i kariery zawodowej jak ich młodsze koleżanki.

 • Teresa Lipowska o synku Kożuchowskiej!

  Teresa Lipowska pochwaliła się, że była jedną z pierwszych osóbe, które dowiedziały się o porodzie Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka zdradziła też, że bardzo mocno trzymała kciuki, aby młodszej koleżance w końcu udało się zajść w ciążę! "Jako serialowa teściowa i jako koleżanka starsza życzę jak najlepiej. Żeby to dziecko było takim szczęściem, jak moje jest" - dodała Lipowska. (Źródło

Dyskusje na temat: młodsza koleżanka