• Informacje na temat:

  młodsza madonna

Artykuły na temat: młodsza madonna
 • Madonna ma nowego chłopaka? Jest od niej 36 lat młodszy

  ...kończy tegoroczne występy w Miami, gdzie w sumie zaplanowano siedem koncertów. W 2020 r. Madonna przeniesie się do Europy, by zaprezentować się w Lizbonie, Londynie i Paryżu (w sumie 37 występów(...) Sampaio i Aboubakar Soumahoro, Brahim Zaibat oraz Brazylijczyk Jesus Luz . Madonna jest matką szóstki dzieci. Lourdes i syn Rocco (owoc małżeństwa z reżyserem Guyem Ritchiem ) są jej biologicznymi...

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams są parą? "Miłość nie zna różnicy wieku"

  ..."Powiedziała nam, że jest w nim zakochana i że nie musimy się o niego martwić" - takie słowa Madonny przekazał ojciec młodszego o 36 lat od Królowej Popu tancerza Ahlamalika Williamsa. Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik od niedawna są parą.

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams razem na wakacjach. "Rodzinna terapia w wodzie"

  Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik Williams od niedawna są parą. Najnowsze wpisy na Instagramie pokazują, że tancerz towarzyszy gwieździe także podczas jej urlopu.

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams razem w "La Vie En Rose". Dziwny filmik z wanny

  ...61-letnia Madonna i jej obecny partner, 25-letni tancerz i początkujący raper Ahlamalik Williams szykują nową wersję legendarnego przeboju Edith Piaf - "La Vie En Rose".

 • Madonna doradza Britney

  ...47-letnia Madonna postanowiła wspomóc 23-letnią Britney Spears radą w sprawach związanych z ciążą i macierzyństwem. Mieszkająca obecnie w Anglii piosenkarka ma już dwójkę dzieci z reżyserem Guy'em Ritchiem i była bardzo podekscytowana, gdy młodsza koleżanka po fachu oznajmiła jej o swym błogosławionym stanie.

 • Madonna: Wakacje z matką kochanka

  Gwiazda pop Madonna zaprosiła na wspólne wakacje matkę obecnego partnera piosenkarki. Kobieta jest o siedem lat młodsza od artystki.

 • Madonna świętuje urodziny swojego chłopaka. Ahlamalik Williams skończył 26 lat

  ..."Wszystkiego najlepszego dla mojej miłości. Nie wyobrażam sobie lepszej osoby, z jaką mogłabym spędzać kwarantannę! - napisała na Instagramie Madonna, publikując przy okazji serię zdjęć ze swoim chłopakiem Ahlamalikiem Williamsem . Para poznała się w 2015 r., kiedy to Madonna wybrała młodszego o 36 lat Aklamalika do swojego zespołu tancerzy. Williams występował u boku Madonny na trasach...

 • Trio Madonna, Spears & Aguilera?

  Elliott. Oryginalna wykonawczyni przeboju "Like A Virgin" będzie ubrana we frak, zaś jej młodsza koleżanka w prawdziwą suknię ślubną.

 • Madonna wściekła na M.I.A.

  Do szału doprowadziła Królową Popu jej młodsza koleżanka z branży - M.I.A., informuje prasa w USA. Chodzi o występ podczas Super Bowl, finału rozgrywek futbolu amerykańskiego.

 • Madonna dementuje

  Madonna z wściekłością przyjęła ostatnie komentarze prasy na temat kryzysu jej małżeństwa z reżyserem filmowym Guy'em Ritchiem. Brytyjskie tabloidy spekulują ostatnio o romansie amerykańskiej wokalistki ze Stuartem Pricem, producentem ostatniego albumu piosenkarki "Confessions On A Dance Floor".