• Informacje na temat:

  młody arnold schwarzenegger

Artykuły na temat: młody arnold schwarzenegger
 • ...rozumie, przez co przechodzę" - powiedział. Arnold Schwarzenegger w dość nietypowy sposób wyraził poparcie dla mniejszości seksualnych. "Uważam, że homoseksualne małżeństwa to coś, co powinno być(...), Powstanie Warszawskie. Przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super. To jest najlepsze, co mogło Polskę spotkać" - głosił młody Stuhr. Problem w tym, że dzieci były rzeczywiście...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • ...bowiem, że ich idolka od pewnego czasu spotyka się z synem samego Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem. Zdjęcia całujących się zakochanych nie pozostawiają żadnych złudzeń, że młodzi mają się ku sobie(...) Sebastian i Paulina szykuje się do ślubu i marzą o powiększeniu rodziny! Demi Moore słynie z zamiłowania do młodych kochanków. Po rozwodzie z Brucem Willisem związała się w końcu z młodszym...

 • Arnolda Schwarzeneggera jako odtwórcę ról wojownika Conana i cyborga Terminatora znają miliony osób na świecie. Z pewnością niewielu wie jednak, że słynny Austriak pomaga młodzieży z ubogich rodzin. W poniedziałek, 28 sierpnia, wręczono mu za to nagrodę Boys Town. Wcześniej odebrali ją m.in. Matka Teresa z Kalkuty i koszykarz Michael Jordan.

 • Halloween przed telewizorem

  ..., którym nie przeszkadza to, że akcja jakiegoś serialu dzieje się w zimie, a jest on emitowany w środku lata). Jeśli idą święta, to Arnold Schwarzenegger będzie kupował Turbo-Mana dla syna ("Świąteczna(...) odcinka będzie Daniel Radcliffe, którego cały świat zna jako Harry'ego Pottera. Młody aktor będzie podkładał głos, pod postać wampira w parodii sagi "Zmierzch", a także... Hugh Laurie, znany jako dr House...

 • Conan powróci! Kto go zagra?

  Już wiadomo, kto wyreżyseruje remake "Conana Barbarzyńcy", w którym na początku lat 80. zagrał wtedy jeszcze młody gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger.

 • Schwarzenegger ma swoje muzeum

  Otwarto pierwsze na świecie muzeum poświęcone gwieździe "Terminatora" i byłemu gubernatorowi Kalifornii, Arnoldowi Schwarzeneggerowi. Muzeum mieści się w rodzinnym domu gwiazdora w miejscowości Thal na południu Austrii.

 • Arnold Schwarzenegger: Więcej akcji

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Arnold Schwarzenegger powiedział, iż wcale nie jest zmęczony realizacją filmów akcji. Co więcej, aktor który 30 czerwca będzie obchodził 55. urodziny, zamierza wystąpić w jeszcze wielu takich obrazach, zanim przejdzie na aktorską emeryturę.

 • W filmografii słynnego aktora, Arnolda Schwarzeneggera, znanego chociażby z "Terminatora", pojawi się niebawem kolejny wideoklip. Po występie w teledyskach Guns'n'Roses i AC/DC, wkrótce zobaczymy go w obrazie do najnowszego utworu Bon Jovi - "Say it Isn't So".

 • "Terminator 3": Poszukiwanie obsady

  Arnold Schwarzenegger.