• Informacje na temat:

  młody brad pitt

Artykuły na temat: młody brad pitt
 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  .... W taki właśnie świat Ayer wrzuca weterana II wojny światowej, Dona "Wardaddy'ego" Colliera, w którego wciela się Brad Pitt. Do jego plutonu dołącza grany przez Logana Lermana Norman Ellison, młody(...) różnych terenach i kontynentach - od Normandi i Afryki Północnej po ostatnie bitwy w Niemczech". Żołnierze w Furii Załogą Furii dowodzi grany przed Brada Pitta Don Collier, znany lepiej pod pseudonimem...

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  ...24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • Brad Pitt i Leonardo DiCaprio: Mogą na siebie liczyć

  Genialni aktorzy. Bajecznie bogaci i sławni. – Podobne życiowe doświadczenia sprawiły, że sobie zaufaliśmy – mówią Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. – A dzisiaj znamy się jak łyse konie – dodają z przymrużeniem oka. Właśnie po raz pierwszy zagrali razem w filmie. To "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino.

 • Pitt i Aniston: Gwiazdy produkcji?

  Brad Pitt ( "Zawód: Szpieg" ) i Jennifer Aniston (serial "Przyjaciele" , "Bruce Wszechmogący" ) nie chcą być uważani jedynie za najpiękniejszą parę Hollywood. Aktorskie małżeństwo chce na serio sprawdzić się także w rolach producentów. Ich plany w tym zakresie są niezwykle imponujące.

 • "Zabić, jak to łatwo powiedzieć": To nie Ameryka. To biznes

  ..."Zabić, jak to łatwo powiedzieć" to najnowszy film Andrew Dominika, autora głośnego westernu "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda". Po raz kolejny główną rolę gra u niego Brad Pitt, tym razem wcielający się postać płatnego zabójcy Jackiego Coogana.

 • "Amelia" pod wodą w sukni ślubnej

  Brad Pitt ścigający zombie ("World War Z") i Audrey Tautou, biorąca ślub pod wodą ("Dziewczyna z lilią") - to kinowe gwiazdy tygodnia. W piątek na ekrany kin trafia również dokument "Kto cię uczył jeździć" oraz odrestaurowany cyfrowo klasyk Chaplina "Dzisiejsze czasy:"

 • Cannes: Różne oblicza kina

  Już tylko chwile dzielą nas od poznania laureatów 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Trudno spekulować kto wygra, tymczasem przemarsz gwiazd i twórców kina po czerwonym dywanie trwa w najlepsze. Ze słynnych schodów festiwalową publiczność pozdrawiali m.in. Ken Loach, Bernardo Bertolucci i Brad Pitt.

 • Harry Potter jak Benjamin Button

  Ludzie odpowiedzialni za niesamowite przemiany Brada Pitta w filmie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" znaleźli zatrudnienie na planie ostatniej części "Harry'ego Pottera".

 • Batalia o Jamesa Deana

  Najwspanialsi hollywoodzcy gwiazdorzy rozpoczęli walkę o zagranie postaci Jamesa Deana, legendarnego aktora i najsłynniejszego buntownika lat 50. w filmie opowiadającym o jego krótkim i burzliwym życiu. Jak na razie do rywalizacji stanęli Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Matt Damon.

Zdjęcia na temat: młody brad pitt
Dyskusje na temat: młody brad pitt