• Informacje na temat:

  młody gangster

Artykuły na temat: młody gangster
 • Natalia Szroeder: Dziewczyna gangstera

  ...3 stycznia na ekrany polskich kin wszedł nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się debiutująca na ekranie Natalia Szroeder.

 • "Totem": Polscy raperzy grają gangsterów

  ...i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) - gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce(...) rolach występują grający "samych siebie" prawdziwi przestępcy i gangsterzy. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia - Karol Biernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał...

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" kinowym hitem

  Kto został liderem polskiego box-office'u w pierwszy weekend 2020 roku? Rodzima produkcja "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego.

 • "Jak zostałem gangsterem": Ponad prawem

  O kulisach życia polskich gangsterów - ich pasjach, słabościach i namiętnościach jest najnowszy film Macieja Kawulskiego, współwłaściciela organizacji KSW, zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Obiecujący reżyser zadebiutował w tym roku filmem "Underdog", wysoko ocenionym przez publiczność.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" na Netfliksie

  ..."Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" przyciągnął do kin ponad 1,1 miliona widzów. Przebój w reżyserii Macieja Kawulskiego od 1 czerwca można oglądać na platformie Netflix. I już po jednym dniu znalazł się na pierwszym miejscu najbardziej popularnych filmów wśród polskich użytkowników.

 • Jak Muniek Staszczyk został gangsterem?

  ...3 stycznia w kinach pojawi się film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W opartym na faktach obrazie w roli głównej zobaczymy Marcina Kowalczyka. Już teraz prezentujemy jednak teledysk do nowego utworu Muńka Staszczyka - "Ołów", oficjalnej piosenki promującej nowe dzieło .

 • Uroczysta premiera "Jak zostałem gangsterem"

  ...12 grudnia w kinie Helios Blue City w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W wydarzeniu udział wzięli twórcy, w tym odtwórca roli głównej Marcin Kowalczyk i partnerujący mu Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Janusz Chabior oraz Piotr Rogucki.

 • "Jak zostałem gangsterem": Historia prawdziwa

  Prawda zaklęta w 24 klatkach każdej sekundy obrazu - mówi Maciej Kawulski o swoim nowym filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Scenariusz jest oparty na faktach i ukazuje autentyczną opowieść osadzoną w gangsterskich realiach poprzednich dekad.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Mafia po polsku

  ...3 stycznia na ekrany polskich kin trafi film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat polskich mafiosów produkcji w głównych rolach zobaczymy Marcina Kowalczyka ("Hardkor Disco"), debiutującą na kinowym ekranie Natalię Szroderer oraz Natalię Siwiec.

 • "Jak zostałem gangsterem": Słowo rani mocniej niż kula

  ..."Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to oparty na faktach, najnowszy film reżysera "Underdoga", Macieja Kawulskiego. W roli głównej Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Film w kinach 3 stycznia, ale można już zobaczyć jego zwiastun.

Zdjęcia na temat: młody gangster
Wideo na temat: młody gangster
 • Maciej Musiał w obsadzie serialu "Krew z krwi"

  Młody aktor znany z "Rodzinki.pl" dołączył do obsady nowego serialu "Krew z krwi", w którym gra syna zamordowanego gangstera. Jak udaje mu się łączyć naukę w liceum z karierą aktorską?