• Informacje na temat:

  młodziutka gwiazda

Artykuły na temat: młodziutka gwiazda
 • "Młodziutka i szalenie zdolna". Gwiazda romskiej piosenki o Viki Gabor

  ...". Patrycja Runo ( sprawdź! ) przyznała, że niepokoją ją ataki na tak zdolną i młodą artystkę. "Viki jest bardzo młodziutka i szalenie zdolna. Mam nadzieję, że jej rodzice czuwają nad nią i nie...

 • Małgorzata Markiewicz w "The Four". Jak zmieniła się gwiazda "Szansy na sukces"?

  ...najmłodszego uczestnika festiwalu w całej jego historii. Zdobyła wówczas nagrodę radiowej Jedynki, którą wręczył jej Ryszard Rynkowski. We wrześniu 2000 roku młodziutka wokalistka przeprowadza się do Warszawy...

 • Moreno: Gwiazda roku

  Catalina Sandino Moreno, młodziutka kolumbijska aktorka, której debiut w filmie "Maria Full of Grace" przyniósł oscarową nominację, została uznana przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest za "Gwiazdę roku" (ShoWest 2005 International Star of the Year).

 • Chrześnica nauczyła gwiazdę...

  Ekscentryczna brytyjska piosenkarka, Amy Winehouse pracuje ze swoją chrześnicą, Dionne Bromfield nad jej drugim albumem. Podczas spotkań z 15-latką, gwiazda nadrabia zaległości z młodzieżowego slangu.

 • Oto nowa gwiazda. Ma zaledwie 11 lat!

  ...11-letnia Jackie Evancho wkrótce trafi na karty historii. Młodziutka Amerykanka prawdopodobnie stanie się najmłodszą artystką, która znajdzie się w "Top 5" brytyjskiej listy przebojów.

 • Gwiazdy śpiewają

  Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ), Keira Knightley ( "Król Artur" ) i Antonio Banderas ( "Grzeszna miłość" ) wystąpią być może w kinowej wersji musicalu "Mamma Mia". Jeśli projekt dojdzie do skutku, aktorzy zaśpiewają największe przeboje słynnego w latach 70. zespołu Abba.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk trenuje tango

  Wiosenna - już siódma w Polsacie, a ogółem dwudziesta - edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie debiutem dla 11 nowych gwiazd. Wśród nich znalazła się młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk.

 • Adam Adamonis wycofuje się z "Tańca z Gwiazdami"

  Przygoda tancerza Adama Adamonisa z programem "Taniec z Gwiazdami" niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i partner Sandry Kubickiej wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielkie kino w ósmym odcinku!

  Wzruszający hit z filmu "Uwierz w ducha", gorące latynoskie rytmy z "Desperado", oscarowy "Shallow" Lady Gagi czy romantyczne wspomnienie z "Dziennika Bridget Jones"? Który z tych utworów jest najpiękniejszy? Na szczęście nie musimy wybierać. Wszystkie te filmowe przeboje oraz kilka innych usłyszycie w ósmym odcinku "Tańca z Gwiazdami"!

 • "Taniec z Gwiazdami": Jury bez zmian

  Pierwszy odcinek 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu już 3 marca o godz. 20. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego.

Zdjęcia na temat: młodziutka gwiazda
Wideo na temat: młodziutka gwiazda
 • Sprzedawczyni z McDonalda została gwiazdą internetu!

  Młodziutka Hsu Wei Han okrzyknięta została „boginią McDonalda” po tym, jak w popularnej sieci w mieście Kaohsiung na Tajwanie zauważył ją bloger Raindog i sfotografował – jego uwagę przykuła piękna twarz i niezwykle staranne ubranie służbowe. Zdjęcia opublikował w sieci, ku uciesze całej rzeszy użytkowników, którzy dziś ściągają do restauracji, by zrobić sobie zdjęcie z Hsu. Wielu jednak

 • "Pułapka": Marianna Kowalewska

  Młodziutka aktorka o nieprzeciętnej urodzie mogłaby zadzierać nosa, w końcu grała u boku gwiazdy, której film zdobył najbardziej prestiżową nagrodę na świecie, ma sławnych rodziców aktorów, wie jak poruszać się w branży. Jest natomiast skromną, bardzo utalentowaną i niezwykle profesjonalną, a przy tym miłą osobą. Na co dzień możecie jej nie rozpoznać, w serialu to zgarbiona, zahukana nastolatka

Dyskusje na temat: młodziutka gwiazda