• Informacje na temat:

  młodziutka julia

Artykuły na temat: młodziutka julia
 • Julia Wieniawa przyłapana na gorących pocałunkach. I to z kim!

  Jeszcze niedawno Julia Wieniawa ( sprawdź! ) narzekała na samotność, twierdząc, że ze względu na swoją sławę trudno jest jej znaleźć partnera.  Wszystko wskazuje jednak na to, że jej serce znowu szybciej zabiło, bo jak podaje „Twoje Imperium”, młodziutka aktorka nie jest już singielką. Podczas jednego z ostatnich wieczorów paparazzi przyłapali ją, gdy wraz z grupą znajomych bawiła się na...

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • ​"M jak miłość": Julia Wróblewska ma poważne problemy

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", od miesięcy walczy z... własną osobowością! - Zmagam się z jednym z zaburzeń osobowości. Nie mówię póki co którym, jak będę na to gotowa, to o tym opowiem - napisała na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała z trzema blistrami tabletek!

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa idzie na całość!

  To już niemal pewne! Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Ada Michalska z „Zawsze warto” i Paula z „rodzinki.pl”, wystąpi w wiosennej edycji polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Podobno, by wziąć udział w show, najpopularniejsza polska dwudziestolatka zrezygnowała ze studiowania aktorstwa w... Nowym Jorku!

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • Julia Wieniawa zdradziła, z którym mężczyzną pojedzie na wakacje! Będziecie zaskoczeni!

  Ostatnio w życiu uczuciowym Juli Wieniawy (21 l.) sporo się dzieje, a młodziutka aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej. Wiadomo już, z kim pojedzie na wakacje! Czy to coś poważnego?

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Julia Wieniawa i Antoni Królikowski wrócili do siebie? Znów ze sobą kręcą...

  Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto", która od chwili rozstania z Aleksandrem Baronem wiedzie żywot singielki, i Antoni Królikowski, czyli Karol Horosiewicz z "W rytmie serca", który właśnie rozstał się z Kasią Dąbrowską, znów się spotykają! O parze, która dwa lata temu była jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie, wkrótce ponownie będzie bardzo głośno...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

Zdjęcia na temat: młodziutka julia
Dyskusje na temat: młodziutka julia