• Informacje na temat:

  młodziutka wokalistka

Artykuły na temat: młodziutka wokalistka
 • "Młodziutka i szalenie zdolna". Gwiazda romskiej piosenki o Viki Gabor

  ...". Patrycja Runo ( sprawdź! ) przyznała, że niepokoją ją ataki na tak zdolną i młodą artystkę. "Viki jest bardzo młodziutka i szalenie zdolna. Mam nadzieję, że jej rodzice czuwają nad nią i nie pozwalają czytać negatywnych komentarzy albo wyjaśniają jej ich źródło" - powiedziała serwisowi disco-polo.info. Wokalistka przyznała też, że ma nadzieję, iż Gabor nie spotka na swojej drodze żadnego...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  ...pamiętają, przygotowaliśmy krótki przewodnik o wokalistkach Varius Manx i tym, co porabiają one obecnie. Anita Lipnicka całuje noc Mało kto zwraca uwagę, że Varius Manx zadebiutował w 1990 roku(...) dopiero przy trzecim wydawnictwie - "Emu" (1994) - który rozpoczął zwyczaj nadawania trzyliterowych tytułów z "E" na przedzie. To wówczas w zespole pojawiła się młodziutka Anita Lipnicka , a wkrótce...

 • Billie Eilish i "No Time To Die". Premiera utworu do nowego Bonda!

  Pojawił się oczekiwany przez fanów Jamesa Bonda utwór przewodni do filmu "Nie czas umierać". Piosenkę "No Time To Die" wykonała młodziutka wokalistka Billie Eilish. Najnowsza część przygód Agenta 007 trafi do polskich kin 3 kwietnia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk trenuje tango

  Wiosenna - już siódma w Polsacie, a ogółem dwudziesta - edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie debiutem dla 11 nowych gwiazd. Wśród nich znalazła się młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk.

 • Ala Janosz w Niemczech

  Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji telewizyjnego "Idola", będzie miała szansę zaprezentować się niemieckiej publiczności. Młodziutka wokalistka pojawi się w niemieckich programach telewizyjnych stacji "RTL" i "VOX".

 • Amy MacDonald i Basshunter

  Młodziutka szkocka wokalistka Amy MacDonald pojawiła się niespodziewanie na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych, wyprzedzając tym samym grupę Radio head. Listę singli zdominował natomiast Basshunter.

 • Miłość w The Jet Set?

  Sasha Strunin (18 l.), wokalistka grupy The Jet Set, która reprezentowała Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, wielokrotnie powtarzała, że nie ma chłopaka, bo nie ma czasu na miłość. Okazuje się jednak, że jest ktoś bliski sercu młodziutkiej wokalistki.

 • Norah Jones: Nie mogę w to uwierzyć!

  Norah Jones, młodziutka wokalistka jazzowa, która podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy otrzymała aż pięć cennych statuetek, wciąż nie może uwierzyć w swój wielki sukces. Artystce wydaje się czasami, że organizatorzy pomylili ją z kimś innym.

 • Stacie Orrico: Polska premiera

  ...25 sierpnia polską premierę ma mieć druga w dyskografii płyta Stacie Orrico, zatytułowana nazwiskiem wokalistki. Młodziutka Amerykanka ma za sobą występy z grupą Destiny's Child, zaś jej debiutancki longplay "Genuine" dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów "Billboard Heatseekers".

 • Monika Brodka latem marznie, bo na wakacje wybrała się do Finlandii. A tam o upały takie, jak obecnie w Polsce, dość trudno. Młodziutka wokalistka szybko znalazła jednak sposób na dokuczliwe zimno.

Zdjęcia na temat: młodziutka wokalistka