• Informacje na temat:

  młynarska skrzynecka

Artykuły na temat: młynarska skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka wraca do łask!

  Tego nie spodziewał się po niej nikt! Przez długi czas Katarzyna Skrzynecka nie miała dobrej passy. Program "Twoja twarz brzmi znajomo" wszystko zmienił!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  ...głos w naszym kraju ma tylko Halinka, a Ania naprawdę dała radę go podrobić- chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. Katarzyna Ankudowicz wylosowała postać jamajskiego rapera, prekursora dancehall Seana(...) w zębie - Micka Hucknalla z Simply Red. Zaśpiewała jego słynne "Stars". - Sprostałaś znowu trudnemu zadaniu, nic się ta pustynia nie rozproszyła. Brawo! - mówiła Kasia Skrzynecka. Matti Jakubiec...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  ...cudownym aktorem - zachwycała się wzruszona Kasia Skrzynecka. 50 Centem w "In Da Club" stała się Kaja Paschalska , która największy problem miała nie ze śpiewaniem męskim głosem, tylko(...), Ałła Pugaczowa, Jirzi Korn i Zbigniew Wodecki. Robert piękny damski wokal - zachwyciła się Kasia Skrzynecka. Kasia Cerekwicka wylosowała tydzień temu Mariah Carey i musiała zmierzyć się...

 • Jesienny pan - Jan Nowicki

  "Starszy pan, to jest kumpel jesieni" - mówi Jan Nowicki. Powinien mieć w zasięgu ręki wino i oglądać sport. "Nie po to, żeby si nadmiernie ekscytować, ale patrzeć, jak się inni męczą" - śmieje się sławny aktor.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

Zdjęcia na temat: młynarska skrzynecka
Dyskusje na temat: młynarska skrzynecka