• Informacje na temat:

  mma kobiet

Artykuły na temat: mma kobiet
 • Fame MMA: Sobota zmierzy się z innym raperem

  Sobota, raper ze Szczecina, zdecydował się wystąpić w walce Fame MMA. Są już pierwsze przypuszczenia, kto zostanie jego przeciwnikiem.

 • ​Nowy image Katarzyny Warnke

  ...​Katarzyna Warnke obcięła włosy. Nową fryzurę zaprezentowała podczas premiery "Kobiet mafii". Aktorka ma nadzieję, że pomoże jej to w wiarygodnym skonstruowaniu postaci zawodniczki MMA, w którą wcieli się w swoim najnowszym filmie. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że włosy to jeden z atrybutów kobiecości, jest więc ciekawa, jak radykalna zmiana fryzury wpłynie na jej postrzeganie samej siebie.

 • "Tylko Jeden": Kto wygrał pierwszą edycję show Polsatu?

  Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka w finale reality show o zawodnikach MMA. Tym samym "Tommy" wygrał zawodowy kontrakt z Federacją KSW wart 200 000 złotych i będzie występował na organizowanych przez nią galach.

 • "Tylko Jeden": Blanka Lipińska prowadzącą nowy show Polsatu

  Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. "Tylko Jeden" to reality show tak nieszablonowe, jak jego przebojowa prowadząca.

 • Emma Watson najwybitniejsza?

  Emma Watson najwybitniejszą kobietę na świecie? Taki werdykt wydał jeden z popularnych portali. "Emma łączy w sobie wiele niesamowitych cech - elegancję, sukces, piękno, inteligencję" - czytamy w uzasadnieniu.

 • Najlepszy aktor? Trudny wybór!

  Rok 2012 stał po znakiem świetnych ról męskich. O ile wśród kobiet najpoważniejszą kandydatką do Oscara jest Meryl Streep, tak wśród mężczyzn to George Clooney króluje w przedoscarowych notowaniach. Co na to Jean Dujardin i Brad Pitt?

 • Renata Kaczoruk: Przypomnieć sobie o seksapilu

  Jedną z uczestniczek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest modelka Renata Kaczoruk. " program powoduje, że kobieta przypomina sobie o seksapilu i o pewności siebie" - mówi w rozmowie z Polsat.pl.

 • Dzięki "Tańcowi..." schudł pięć kilo

  Mimo że odpadł z "Tańca z gwiazdami", jest zadowolony, bo już sam udział był dla niego cenną lekcją. Teraz skupia się na graniu w "M jak miłość" Janka, który ciągle czeka na kobietę swojego życia.

 • "Asymetria": Konrad Niewolski wraca z nowym filmem

  ..., to męskie kino, ale mężczyźni bez kobiet nie istnieją. Wszystko, co dzieje się w filmie, dotyczy kobiet, albo dzieje się z ich powodu - walka o własną kobietę, ochrona kobiety, relacja dobra i zła w kontekście, gdy ktoś chce skrzywdzić naszą kobietę. Czasami coś, co jest nazywane złem,być może złem wcale nie jest,bo chronimy bliskich" - wyjaśnia Konrad Niewolski. W główną rolę wcieli się...

 • "Asymetria" Konrada Niewolskiego: Kiedy premiera?

  ...mężczyźni bez kobiet nie istnieją. Wszystko, co dzieje się w filmie, dotyczy kobiet, albo dzieje się z ich powodu - walka o własną kobietę, ochrona kobiety, relacja dobra i zła w kontekście, gdy ktoś chce skrzywdzić naszą kobietę. Czasami coś, co jest nazywane złem,być może złem wcale nie jest,bo chronimy bliskich" - wyjaśnia Konrad Niewolski. W rolę główną wciela się Mikołaj Roznerski, w obsadzie...

Wideo na temat: mma kobiet
 • ​Nowy image Katarzyny Warnke

  ​Katarzyna Warnke obcięła włosy. Nową fryzurę zaprezentowała podczas premiery "Kobiet mafii". Aktorka ma nadzieję, że pomoże jej to w wiarygodnym skonstruowaniu postaci zawodniczki MMA, w którą wcieli się w swoim najnowszym filmie.