• Informacje na temat:

  mobbing

Artykuły na temat: mobbing
 • Mobbing i molestowanie w Teatrze Bagatela?

  ..."Ten dramat trwał od wielu lat, nie mogłyśmy dłużej milczeć" - mówią RMF FM nieoficjalnie pracownice krakowskiego Teatru Bagatela, które zarzucają dyrektorowi placówki Henrykowi Jackowi Schoenowi mobbing i molestowanie seksualne. Dziewięć kobiet podpisało się pod wstrząsającym pismem, w którym powiadamiają o wszystkim władze Krakowa. Sprawę bada prokuratura okręgowa.

 • Mobbing w TVP?

  Zwolnieni w czerwcu pracownicy TVP Gdańsk pozwali swojego byłego pracodawcę do sądu. W pozwie utrzymują, że zwolniono ich bezprawnie, a w listach do prezesa TVP zarzucają swoim zwierzchnikom nepotyzm i mobbing.

 • Mobbing w TVP? Wydawca TVP Info stracił pracę

  Wydawca i dziennikarz serwisu TVP Info, Adam Zawadzki, stracił pracę po tym, jak poskarżył się na panujący w redakcji mobbing - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Dyrektor Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen przedłuży urlop

  Dyrektor Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen zapowiedział, że przedłuży swój urlop - powiedziała PAP w piątek rzeczniczka prezydenta Krakowa Monika Chylaszek. To oznacza, że Schoen, którego grupa kobiet oskarżyła o molestowanie i mobbing, nie wróci do pracy we wtorek.

 • Molestowanie w krakowskiej Bagateli? Wstrząsające relacje

  ..."Gdy jedna z naszych koleżanek po wyjściu od dyrektora dostała ataku paniki i zaczęła wymiotować z przerażenia po tym, jak była napastowana, uznałyśmy, że nie możemy dalej milczeć. Zorientowałyśmy się też, że dyrektor wybiera na ofiary coraz młodsze dziewczyny" - mówią w rozmowie z portalem tvn24.pl pracownice krakowskiego Teatru Bagatela. Oskarżają one dyrektora Henryka Jacka Schoena o mobbing...

 • Magda Schejbal w sądzie?

  Magdalena Schejbal oskarża producenta serialu "Szpilki na Giewoncie" o mobbing. Ten z kolei twierdzi, że aktorka kłamie i zapowiada skierowanie sprawy do sądu.

 • Rozpoczął się proces Kamila Durczoka

  Rozpoczął się proces Kamila Durczoka przeciwko tygodnikowi "Wprost". Chodzi o artykuły opisujące mobbing, którego dziennikarz miał się dopuszczać jako szef "Faktów" TVN. We wtorek, 30 września, przed Sądem Okręgowym w Warszawie zeznawali pierwsi świadkowie.

 • TVN kończy współpracę z Durczokiem ze skutkiem natychmiastowym

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

 • Już 16 kobiet oskarża dyrektora Teatru Bagatela

  ...7 kolejnych kobiet związanych z Teatrem Bagatela zgłosiło, że były mobbingowane i molestowane przez dyrektora Henryka Jacka Schoena. Ten ma złożyć dzisiaj wyjaśnienia na ręce prezydenta Jacka Majchrowskiego.

 • Henryk Jacek Schoen, dyrektor Teatru Bagatela w Krakowie, zatrzymany. Policjanci weszli do jego mieszkania!

  Dyrektor krakowskiego Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen został zatrzymany - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Do mieszkania mężczyzny we wtorek rano weszli policjanci. Zrobili to na polecenie prowadzącej śledztwo krakowskiej prokuratury. Sprawa ma związek z oskarżeniami grupy kilkunastu kobiet, które twierdzą, że były przez dyrektora molestowane i mobbingowane.

Zdjęcia na temat: mobbing
Wideo na temat: mobbing
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2930-2933. Zwiastun

  Wojna Marty z Romą trwa – czy to ostateczne starcie?! Roma namawia Mikołaja, żeby zerwał kontakty z Martą. Ale ta też nie próżnuje. W pracy Lenarską czeka „niespodzianka” – Marta pokazuje całemu zespołowi nagranie, na którym widać jak Roma manipuluje, żeby oskarżyć Konarską o mobbing!

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2816. Zwiastun

  Aneta marzy o dziecku ze Darkiem! Darek i Aneta wracają z podróży poślubnej. Aneta marzy o dziecku – co na to Żbik?! Do ich kancelarii zgłasza się redaktor naczelny znanej gazety codziennej. Burski jest oskarżany przez dwie byłe pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić…

Dyskusje na temat: mobbing