• Informacje na temat:

  moda ewy minge

Artykuły na temat: moda ewy minge
 • Los okrutnie doświadczył Ewę Mingę. Gwiazda zdradziła komu zawdzięcza życie

  Życie Ewy Minge (52 l.) nie było usłane różami. Mimo sukcesu, jaki odniosła w dziedzinie mody, musiała borykać się z wieloma życiowymi dramatami, jak choćby białaczką. Projektantka nie ukrywa, że była bliska śmierci i nie dawano jej dużych szans. Wszystko zmieniło się, gdy odkryła, że w walce z chorobą nie jest sama.

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Ewa Minge tak dumna jeszcze nie była! Co za radość!

  Ewa Minge (50 l.) nie może być bardziej szczęśliwa. W końcu wszystko układa się tak, jak powinno. W dodatku jej syn sprawił jej niemałą niespodziankę!

 • Ewa Minge twardo broni Weroniki Rosati: Nie ma ludzi bezbłędnych!

  Ewa Minge (51 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie konfliktu Weroniki Rosati (35 l.) z Robertem Śmigielskim. Kreatorka mody bardzo obiektywnie podeszła do tematu.

 • Ewa Minge nie odpuszcza! Chce dalej walczyć w sądzie

  Spór między Ewą Minge (48 l.) a chirurgiem plastycznym trwa już od dawna. Projektantka stanowczo zaprzecza słowom mężczyzny, jakoby miała poddać się operacjom poprawiającym urodę. Ostatnio sąd oddalił jej powództwo „Niekorzystny wyrok zostanie zmieniony, bo sąd popełnił błędy!” – zapowiada kobieta na łamach tygodnika.

 • Ewa Minge rusza z własną fundacją! "Choroba może być darem od losu"

  Fundacja Ewy Minge (47 l.) będzie nie tylko nieść pomoc prawną, medyczną i psychologiczną pacjentom onkologicznym, ale także aktywizować chorych poprzez sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja 19 listopada.

 • Rafalala (32 l.) rozprawia się publicznie ze znanymi homofobami. Tym razem padło na Evę Minge!

 • Ewa Minge na stronie włoskiego "Vogue'a"

  Zdjęcia z paryskiego pokazu Ewy Minge trafiły na stronę internetową włoskiej edycji "Vogue'a". Jeden z najważniejszych magazynów modowych zachwycił się "diaboliczną i burleskową" kolekcją polskiej projektantki.

 • Eva Minge w chińskich mediach

  Serca chińskich miłośników mody zaczyna podbijać marka Eva Minge . Materiał poświęcony kolekcji polskiej projektantki znalazł się nie tylko w jednym najbardziej prestiżowych chińskich magazynów o modzie, ale także w telewizji.

 • Ewa Minge promuje Solidarność w Nowym Jorku

  W związku z przypadającą w tym roku 30. rocznicą powstania "Solidarności" Narodowe Centrum Kultury zwróciło się do Ewy Minge , aby na polu mody pomogła rozpropagować międzynarodową kampanię "Solidarity changes the world".

Wideo na temat: moda ewy minge
 • Ewa Minge chce pomagać osobom chorym na raka

  Projektantka założyła fundację Black Butterflies, której celem jest pomoc prawna, medyczna i psychologiczna dla pacjentów onkologicznych. Fundacja Ewy Minge będzie też aktywizować chorych poprzez sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja jej działalności odbędzie się 19 listopada i będzie połączona z pokazem mody. Ewa Minge od wielu lat prowadzi działalność charytatywną. Przekazuje fundusze na

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...